Znamy pierwszych artystów tegorocznego Cieszanów Rock Festiwalu

0

Hunter, Dr Misio, The Analogs, Materia i krośnieński Decapitated otwierają program tegorocznego Cieszanów Rock Festiwalu. Impreza odbędzie się w dniach 16 -19 sierpnia.

Zespół Hunter zagra w tym roku w Cieszanowie, fot. materiały prasowe.

Cieszanów Rock Festiwal, jeden z największych festiwali muzycznych w południowo-wschodniej Polsce, ogłasza pierwsze gwiazdy tegorocznej edycji.

O metalowe uderzenie na CRF 2018 zadba m.in. Hunter. W zespole, oprócz lidera i wokalisty – Pawła “Draka” Grzegorczyka występuje m.in. skrzypek Michał Jelonek oraz Dariusz “Daray” Brzozowski, na co dzień perkusista norweskiego zespołu Dimmu Borgir. Do Cieszanowa przyjadą z jubileuszowym setem.

Jeszcze mocniej ma uderzyć zespół rodem z Podkarpacia, znany również zagranicznej publiczności – metalowy Decapitated. Grupa wydała siedem albumów studyjnych, z których ostatni to „Anticult” z 2017 roku.

Kolejny punkt programu CRF 2018 to załoga o nazwie Dr Misio pod wodzą Arka Jakubika, wokalisty i aktora znanego m.in. z w filmów Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”). Dr Misio gra ostrego rock & rolla ze znakomitymi tekstami Krzysztofa Vargi i Marcina Świetlickiego. Zespół ma na swoim koncie dwie płyty „Młodzi” i „Pogo”, których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff .

Na CRF 2018 zawitają także weterani street punka grupa The Analogs. W styczniu tego roku wydali swoją kolejną płytę, która nazywa się „Wilk”. Pierwsze ogłoszenie zamyka zespół Materia grający muzykę w stylu hardcore metal& groove.

IX edycja Cieszanów Rock Festiwal odbędzie się w dniach 16 -19 sierpnia 2018 w Cieszanowie.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here