Podkarpacki ZPN po Walnym Zebraniu Sprawozdawczym

0

Przyjęcie nowego statutu, zatwierdzenie sprawozdania z dwuletniej działalności, likwidacja Sądu Koleżeńskiego oraz wydłużenie okresu kadencji Zarządu – to najważniejsze decyzje Walnego Zgromadzenia Delegatów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Fot. podkarpackizpn.pl

Podsumowanie dwuletniej pracy Zarządu, Komisji i Wydziałów oraz Okręgów i Podokręgów oraz działalności Podkarpackiego ZPN-u odbyło się w sobotę (03.03) w Hotelu Łańcut. Jednym z punktów obrad była likwidacja Sądu Koleżeńskiego, ze względu na brak obszaru działania, którego kompetencje aktualnie w dużej mierze pokrywały się z uprawnieniami Wydziału Dyscypliny. Delegaci przyjęli również nowy Statut Podkarpackiego ZPN oraz przedłużyli również czasokres kadencji obecnych władz do końca maja 2020 roku.

– Taka decyzja została podjęta ze względu na to, że wybory w PZPN odbywają się na przełomie października i listopada, a Związki Wojewódzkie muszą podać swoich reprezentantów najwcześniej na sześć miesięcy, a nie później niż dwa miesiące przed terminem Walnego, zatem by nie generować dodatkowych kosztów związanych z organizacją Walnego tylko w celu wyboru delegatów do PZPN podjęliśmy decyzje o wydłużeniu kadencji – tłumaczy Prezes Mieczysław Golba

Miłym akcentem Walnego Zgromadzenia było wręczenie odznaczeń dla wieloletnich zasłużonych działaczy Podkarpackiego ZPN.

elubaczow.com, podkarpackizpn.pl


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here