Podkarpacki ZPN po Walnym Zebraniu Sprawozdawczym

0

Przyjęcie nowego statutu, zatwierdzenie sprawozdania z dwuletniej działalności, likwidacja Sądu Koleżeńskiego oraz wydłużenie okresu kadencji Zarządu – to najważniejsze decyzje Walnego Zgromadzenia Delegatów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Fot. podkarpackizpn.pl

Podsumowanie dwuletniej pracy Zarządu, Komisji i Wydziałów oraz Okręgów i Podokręgów oraz działalności Podkarpackiego ZPN-u odbyło się w sobotę (03.03) w Hotelu Łańcut. Jednym z punktów obrad była likwidacja Sądu Koleżeńskiego, ze względu na brak obszaru działania, którego kompetencje aktualnie w dużej mierze pokrywały się z uprawnieniami Wydziału Dyscypliny. Delegaci przyjęli również nowy Statut Podkarpackiego ZPN oraz przedłużyli również czasokres kadencji obecnych władz do końca maja 2020 roku.

– Taka decyzja została podjęta ze względu na to, że wybory w PZPN odbywają się na przełomie października i listopada, a Związki Wojewódzkie muszą podać swoich reprezentantów najwcześniej na sześć miesięcy, a nie później niż dwa miesiące przed terminem Walnego, zatem by nie generować dodatkowych kosztów związanych z organizacją Walnego tylko w celu wyboru delegatów do PZPN podjęliśmy decyzje o wydłużeniu kadencji – tłumaczy Prezes Mieczysław Golba

Miłym akcentem Walnego Zgromadzenia było wręczenie odznaczeń dla wieloletnich zasłużonych działaczy Podkarpackiego ZPN.

elubaczow.com, podkarpackizpn.pl

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here