Roztocze Narol zwycięzcą Zimowego Turnieju Piłki Nożnej +35

0

Zawodnicy Roztocza Narol zaprezentowali się najlepiej podczas niedzielnego (04.03) Zimowego Turnieju Piłki Nożnej +35, który rozegrano w Lubaczowie. W rywalizacji uczestniczyło 8 zespołów.

Zimowy turniej piłki halowej zorganizowała lubaczowska drużyna Trapera, która do rywalizacji wystawiła dwa zespoły. Oprócz „gospodarzy” w zawodach uczestniczyli także gracze z Biłgoraja, Tryńczy, Narola, Horyńca-Zdroju, Oleszyc i lubaczowskiego Polak Team. Zespoły najpierw rywalizowały w rozgrywkach grupowych, po których dwa najlepsze zagrały w meczach półfinałowych. W pierwszym z nich Narol pokonał Horyniec-Zdrój 5:3, a drugim Traper I przegrał z Tryńczą 2:5. W meczu o trzecie miejsce Traper pokonał z kolei Horyniec-Zdrój 3:1, a w finale drużyna z Narola ograła Tryńczę 5:3. Wszystkie mecze rozegrano w hali MOSiR w Lubaczowie, który współorganizował turniej.

Najlepszym zawodnikiem został Mirosław Banaś z Narola, a miano najlepszego bramkarza przypadło zawodnikowi z Tryńczy Dariuszowi Ficek.

– Chcielibyśmy podziękować MOSiR w Lubaczowie, Panu ratownikowi za obsługę medyczną, Panom sędziom za bezstronne sędziowanie oraz wszystkim którzy pomogli nam w organizacji turnieju – podsumował zespół Trapera na swoim Facebook’u.

Końcowa tabela turnieju:
1. Roztocze Narol
2. Oldboye Gminy Tryńcza
3. Traper I
4. Oldboy Gminy horyniec-Zdrój
5. Sparta Biłgoraj
6. Czarni Oleszyce
7. Traper II
8. Polak Team

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here