Ruszają e-wnioski o dopłaty rolnicze, ARiMR zaprasza na szkolenia

0

W tym roku wszyscy rolnicy będą obowiązkowo składać wnioski o dopłaty bezpośrednie przez Internet. Chcąc przybliżyć beneficjentom e-wnioski, ARiMR zaprasza na cykl szkoleń w powiecie lubaczowskim.

Teresa Pamuła, Dyrektor Podkarpackiego Oddziału ARiMR, arch.

E-wnioski, które wprowadza Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa mają wprowadzić same korzyści. To przede wszystkim szybka ich weryfikacja oraz możliwość załatwienia formalności bez wychodzenia z domu. Agencja w tym celu stworzyła specjalną aplikację, dzięki której będzie można wysłać wniosek o dopłaty bezpośrednie.

– Do tej pory takie wnioski w większości składano w formie papierowej, teraz ma być po prostu łatwiej. – mówi Teresa Pamuła, dyrektor podkarpackiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

ARiMR zapewnia, że rolnicy będą mogli liczyć na pomoc przy e-wniosku i zaprasza na cykl szkoleń w powiecie lubaczowskim.

Harmonogram szkoleń:

NAROL – 01 marca 2018 r. (czwartek), godz. 9:30 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Narol.

Horyniec-Zdrój – 05 marca 2018 r. (poniedziałek), godz. 9:30 w Świetlicy Wiejskiej przy Stadionie Sportowym w Horyńcu-Zdroju.

Wielkie Oczy – 06 marca 2018 r. (wtorek), godz. 9:30 w Świetlicy przy Urzędzie Gminy w Wielkich Oczach.

Cieszanów – 07 marca 2018 r. (środa) godz. 9:30 w Sali Konferencyjnej w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, I piętro.

Oleszyce – 08 marca 2018 r. (czwartek) godz. 9:30 w Świetlicy remizy OSP, ul. Mickiewicza 10 w Oleszycach.

Lubaczów – 09 marca 2018 r. (piątek) godz. 9:30 w Sali szkoleniowej Zespołu Doradców Rolnych w Lubaczowie, ul. Baziaka 15 a.

Stary Dzików – 12 marca 2018 r. (poniedziałek) godz. 9:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie, ul. Kościuszki 83.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here