Lokalni przedsiębiorcy zainteresowani pozyskiwaniem funduszy unijnych

0

Sporo przedsiębiorców pojawiło się w piątek (23.02) w sali konferencyjnej Banku Spółdzielczego w Lubaczowie, by wysłuchać praktycznych informacji dotyczących pozyskiwania funduszy unijnych. W świat dotacji i pożyczek na rozwój działalności gospodarczej wprowadzali przedstawiciele Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Rzeszowie.

Znajomość podstaw z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych jest przydatną wiedzą, która może ułatwić osiągnięcie sukcesu w różnych dziedzinach aktywności zawodowej. Przekonało się o tym spore grono osób reprezentujących mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Podczas piątkowego spotkania można było uzyskać cenne wskazówki z obszaru wsparcia oraz zasad udzielania dofinansowania ze środków europejskich. Omówione zostały mechanizmy przyznawania funduszy z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, możliwości uzyskania preferencyjnych pożyczek i podnoszenia kwalifikacji przedsiębiorców oraz ich pracowników.

Tego dnia osoby zainteresowane mogły także skorzystać z indywidualnych konsultacji. Padło sporo pytań, na które specjaliści udzielili praktycznych informacji.

Spotkanie było zorganizowane przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców Lubaczowskie Forum Biznesu oraz Gminę Lubaczów.

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here