Wszystko o „Teatrze Cieni” – początkiem marca w Lubaczowie

0

Miejski Dom Kultury w Lubaczowie proponuje wszystkim instruktorom, nauczycielom, oraz osobom, które w swojej pracy sięgają po elementy teatralne warsztaty, które poprowadzi Henryk Hryniewicki.

Warsztaty skierowane są do osób prowadzących grupy teatralne i chcących zdobyć umiejętności, które mogłyby wykorzystać w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Warsztaty przeprowadzone będą 5 marca w godz. 10:00-15:00 w Domu Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego przy Parafii Św. Stanisława w Lubaczowie (obok plebanii). Uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę z zakresu teatru cieni oraz dowiedzą się jak wykonać lalkę. Zaproponowane zostanie także wspólne odkrywanie znaczenia słowa na scenie.

W świat teatru cieni wprowadzi Henryk Hryniewicki – aktor Teatru Maska w Rzeszowie, reżyser, konstruktor lalek, założyciel i twórca Teatru NEMNO. W 2007 roku uzyskał dyplom magistra sztuki w zakresie aktorstwa teatru lalek na Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku.

Koszt za udział w warsztatach wynosi 80 zł netto + podatek VAT 23%. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 marca.

Więcej informacji udziela Krystyna Czura tel. 16 632 14 97, 660 247 280. Regulamin i niezbędne dokumenty są do pobrania na stronie MDK: www.mdklubaczow.pl.

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here