ImPuls Fitness przy ul. Abp. E. Baziaka 17, który niedawno pojawił się na lubaczowskiej mapie biznesu zaprasza na Dzień Otwarty. W sobotę w godz. 9.00 – 17.00 będzie można spotkać się z trenerami i zapoznać z pełną ofertą klubu. Na odwiedzających czekać będzie wiele niespodzianek.

 

Dzień Otwarty to idealna okazja dla osób, które chciałyby zadbać o swoje zdrowie i poprawić formę fizyczną, ale w gąszczu informacji umieszczonych w Internecie czują się zagubione. W ImPuls Fitness profesjonalni trenerzy pokażą co zrobić i doradzą najlepszą drogę do osiągnięcia celu. Dodatkowo będzie można obejrzeć wyposażenie klubu, w tym nowo otwartą sunę i w pełni profesjonalną siłownię. Osoby kupujące w czasie dnia otwartego karnet na siłownię będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty – 10% taniej. Po treningu w energetycznie zaaranżowanej kawiarni będzie można wzmocnić się pożywnymi koktajlami białkowym, chłodnymi napojami, zdrowymi przekąskami oraz świeżo mieloną kawą lub aromatyczną herbatą.

Ponadto spośród wszystkich osób, które odwiedzą ImPuls Fitness rozlosowane zostaną cenne nagrody. W gronie licznych niespodzianek znalazły się: trening personalny, wynajem sauny na wyłączność i 10 pojedynczych wejściówek na saunę.

ImPuls Fitness to kompleksowe studio treningu, oferujące usługi o najwyższym standardzie dla kobiet i mężczyzn, młodzieży, ale również seniorów. Klub otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 7.30-12.30 oraz 16.30-21.30 .W godzinach popołudniowych w siłowni dyżury pełnią wykwalifikowani trenerzy, służący pomocą w obsłudze urządzeń i doborze ćwiczeń. Obecna oferta studia zostanie zwiększona, bo od marca zostanie otwarty gabinet masażu regeneracyjnego oraz salon usług brafitterskich „Bandeau”.

Z pełną ofertą i trenerami zapoznać  się można na fanpage klubu.

Spółka ImPuls Fitness to przedsiębiorstwo społeczne zatrudniające osoby bezrobotne, które znalazły się w trudnej sytuacji na rynku pracy. 

Artykuł sponsorowany


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here