Start Lisie Jamy z awansem do Podkarpackiej Ligi Mistrzów

7

Piłkarze Startu Lisie Jamy będą reprezentować nasz powiat w halowej Podkarpackiej Ligi Mistrzów. Awans wywalczyli podczas niedzielnego (11.02) halowego turnieju piłki nożnej o Puchar dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaczowie.

Do rywalizacji w halowej piłki nożnej, która odbyła się w niedzielę (11.02) zgłosiło się 7 drużyn: Maaw Sport Lubaczów, Maaw Sport Przeworsk, Kormed Lubaczów, SLZ Lubaczów, Victoria 2018 Dzików – Cewków, „START” Lisie Jamy i MKS Pogoń – Sokół Lubaczów. Zespoły podzielono na dwie grupy, z których po dwa najlepsze zespoły zmierzyły w walce o końcowe zwycięstwo.

Ostatecznie w meczu o trzecie miejsce Maaw Sport Lubaczów pokonał po rzutach karnych zespół Victoria 2018 Dzików – Cewków, a starciu finałowym „START” Lisie Jamy najpierw zremisował 2:2 z Maaw Sport Przeworsk, by po chwili pokonać przeciwnika 5:4 w rzutach karnych.

VII miejsce: SLZ Lubaczów

Za pierwsze trzy miejsca drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Najlepszym bramkarzem turnieju został Robert Mazgaj zespołu „START” Lisie Jamy, który otrzymał statuetkę. Najlepszym strzelcem został zawodnik z Maaw Sport Przeworsk, który otrzymał statuetkę.

Drużyna Ludowego Klubu Sportowego „START” Lisie Jamy będzie reprezentowała nasz rejon na Podkarpackiej Lidze Mistrzów w niedzielę (04.03) w Cmolasie.