Start Lisie Jamy z awansem do Podkarpackiej Ligi Mistrzów

7

Piłkarze Startu Lisie Jamy będą reprezentować nasz powiat w halowej Podkarpackiej Ligi Mistrzów. Awans wywalczyli podczas niedzielnego (11.02) halowego turnieju piłki nożnej o Puchar dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaczowie.

Fot. lubaczow.com.pl.

Do rywalizacji w halowej piłki nożnej, która odbyła się w niedzielę (11.02) zgłosiło się 7 drużyn: Maaw Sport Lubaczów, Maaw Sport Przeworsk, Kormed Lubaczów, SLZ Lubaczów, Victoria 2018 Dzików – Cewków, „START” Lisie Jamy i MKS Pogoń – Sokół Lubaczów. Zespoły podzielono na dwie grupy, z których po dwa najlepsze zespoły zmierzyły w walce o końcowe zwycięstwo.

Ostatecznie w meczu o trzecie miejsce Maaw Sport Lubaczów pokonał po rzutach karnych zespół Victoria 2018 Dzików – Cewków, a starciu finałowym „START” Lisie Jamy najpierw zremisował 2:2 z Maaw Sport Przeworsk, by po chwili pokonać przeciwnika 5:4 w rzutach karnych.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: „START” Lisie Jamy
II miejsce: Maaw Sport Przeworsk
III miejsce: Maaw Sport Lubaczów
IV miejsce: Victoria 2018 Dzików – Cewków
V miejsce: Kormed Lubaczów
VI miejsce: MKS Pogoń – Sokół Lubaczów
VII miejsce: SLZ Lubaczów

Za pierwsze trzy miejsca drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Najlepszym bramkarzem turnieju został Robert Mazgaj zespołu „START” Lisie Jamy, który otrzymał statuetkę. Najlepszym strzelcem został zawodnik z Maaw Sport Przeworsk, który otrzymał statuetkę.

Drużyna Ludowego Klubu Sportowego „START” Lisie Jamy będzie reprezentowała nasz rejon na Podkarpackiej Lidze Mistrzów w niedzielę (04.03) w Cmolasie.

7 komentarze

  1. W turnieju udział brał zespół juniorów lubaczowskiego klubu 🙂

    Panowie, a może Pani (sędzina,trenerka,działaczka,prowokatorka), nie napinajcie się, pojedziecie na Podkarpacką Halową LM to zobaczymy jak się zaprezentujecie. Oczywiście powinniście jak najlepiej jako zdobywca Pucharu LKS-ów 2017/2018 i „Ligi lubaczowskiej” (co to w ogóle jest?). Wrócicie z Pucharem jak MAAWsport Team w ubiegłym roku to wtedy zacznijcie pyskować, do tej pory nie osiągnęliście nic znaczącego, a szczekacie jak po awansie do IV ligi.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here