Gala Plebiscytu Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej [ZDJĘCIA]

0

W sobotni (3.02) wieczór w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej odbyła się gala Plebiscytu Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej 2017, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców Lubaczowskie Forum Biznesu. Tego wieczoru przedstawiciele wszystkich firm biorących udział w plebiscycie odebrali pamiątkowe nominacje, wyróżnienia i nagrody.

Najwięcej, bo 597 głosów w plebiscycie oddano na Krzysztofa Kopcia, właściciela pracowni projektowej Geobud, który przez kolejny rok będzie mógł szczycić się tytułem Przedsiębiorca Roku 2017 Ziemi Lubaczowskiej. Drugie miejsce (486 głosów) przypadło Leszkowi i Danucie Jakimowiczom, którzy prowadzą firmę „Leda-Ser”, a trzecie Krzysztofowi Padowskiemu z KrisWash (387 głosów). Organizatorzy postanowili przyznać także dwa wyróżnienia, które otrzymały firmy promujące aktywny tryb życia – Fitness Klub Batuka i Football Academy Lubaczów. Za wspieranie lokalnej przedsiębiorczości pamiątkowy grawerton trafił także do Wójta Gminy Lubaczów Wiesława Kapla.

Galę uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca „Kresy” z gminy Lubaczów.

Przypomnijmy, że głosowanie w plebiscycie trwało od 3 do 24 stycznia. Internauci oddawali swoje głosy na osoby, które według nich są wizytówką naszego regionu, tworzą nowe miejsca pracy, a w biznesie grają fair. Do konkursu nominowano 16 firm.

Galeria zdjęć, fot. River Studio.

Jeszcze więcej zdjęć znajdziecie na Facebook’u LFB.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here