Gala Plebiscytu Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej [ZDJĘCIA]

0

W sobotni (3.02) wieczór w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej odbyła się gala Plebiscytu Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej 2017, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców Lubaczowskie Forum Biznesu. Tego wieczoru przedstawiciele wszystkich firm biorących udział w plebiscycie odebrali pamiątkowe nominacje, wyróżnienia i nagrody.

Najwięcej, bo 597 głosów w plebiscycie oddano na Krzysztofa Kopcia, właściciela pracowni projektowej Geobud, który przez kolejny rok będzie mógł szczycić się tytułem Przedsiębiorca Roku 2017 Ziemi Lubaczowskiej. Drugie miejsce (486 głosów) przypadło Leszkowi i Danucie Jakimowiczom, którzy prowadzą firmę „Leda-Ser”, a trzecie Krzysztofowi Padowskiemu z KrisWash (387 głosów). Organizatorzy postanowili przyznać także dwa wyróżnienia, które otrzymały firmy promujące aktywny tryb życia – Fitness Klub Batuka i Football Academy Lubaczów. Za wspieranie lokalnej przedsiębiorczości pamiątkowy grawerton trafił także do Wójta Gminy Lubaczów Wiesława Kapla.

Galę uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca „Kresy” z gminy Lubaczów.

Przypomnijmy, że głosowanie w plebiscycie trwało od 3 do 24 stycznia. Internauci oddawali swoje głosy na osoby, które według nich są wizytówką naszego regionu, tworzą nowe miejsca pracy, a w biznesie grają fair. Do konkursu nominowano 16 firm.

Galeria zdjęć, fot. River Studio.

Jeszcze więcej zdjęć znajdziecie na Facebook’u LFB.

reklama
Ten baner wyświetlono 2 134 141 razy.

zostaw odpwiwedź

Please enter your comment!
Please enter your name here