I Gala OZPN Jarosław, nasi wśród nagrodzonych

1

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu w Jaśminowym Dworze w Rokietnicy zorganizował uroczystą galę. Spotkanie środowiska piłkarskiego było okazją do wręczenia nagród i wyróżnień.

Jedną z nagród otrzymał Władysław Pisarza z MKS Pogoń-Sokół Lubaczów.

Jak mówił prezes OZPN Jarosław Mieczysław, sternik podkarpackiej piłki nożnej, gala ma być okazją do podziękowań dla środowiska piłkarskiego za całoroczny trud. Głównym punktem wydarzenia było przyznanie 22 nagród dla zawodników, trenerów, działaczy i samorządowców. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele powiatu lubaczowskiego.

W lubaczowskiej A klasie najlepszym zawodnikiem wybrano Pawła Derylaka (Czarni Oleszyce), a w klasie B triumfował Rafał Witko (Czerwoni Cewków). Przyznano też nagrody trenerom grup młodzieżowych – tutaj w powiecie lubaczowskim doceniono Władysława Pisarza z MKS Pogoń-Sokół Lubaczów. Zarząd OZPN Jarosław docenił także samorządowców, którzy aktywnie wspierają piłkarskie klubu w regionie. Statuetkę otrzymał Wiesław Kapel, Wójt Gminy Lubaczów.

Pełną relację z gali można obejrzeć na kanale TwojaTV.

Zobacz także

1 komentarz

  1. Nie ma to się w żaden sposób do rzeczywistości – najlepszym piłkarzem A klasy został zawodnik, który nie jest najlepszy nawet w swoim zespole (który dodatkowo jest 6 w lidze). Jakby był najlepszym zawodnikiem w A-klasie Lubaczów to na boisku zrobiłby na tyle różnicy, że Czarni nie traciliby 10 pkt do lidera. Witko statystykami bez problemu „zjada” w B-klasie innych, ale czy jest najlepszy? Bardzo możliwe, nie twierdzę, że nie. Trener młodzieży – na naszym terenie w ubiegłym roku nie było na pewno lepszego :-) Temu Panu gratuluję szczerze.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here