Mateusz Kubiszyn zmierzy się w walce wieczoru podczas gali we Wrocławiu

1

Kickboxer Mateusz Kubiszyn z Lubaczowa, podczas sobotniej (03.02) gali DSF Kickboxing Challenge 13, zmierzy się w walce wieczoru z Maksymilianem Bratkowiczem. Zwycięzca pojedynku pomiędzy dwoma mistrzami świata zostanie pierwszym w historii federacji czempionem wagi średniej (-86 kg).

Walka Bratkowicza z Kubiszynem to dane główne gali DSF Kickboxing Challenge 13 we Wrocławiu. Stawką będzie pierwszy w historii federacji pas mistrzowski w kategorii średniej (-86 kg). Kubiszyn jest bardzo pewny siebie przed sobotnią walką, w rozmowie z nami zapowiada, że do swojego przeciwnika będzie 'strzelał' seriami ciosów!

 Jestem bardzo spokojny i zrelaksowany przed zbliżającą się walką. Dziś ceremonia ważenia, na niej przez oczy zajrzę W głąb duszy i znajdę Jego każdy najmniejszy lęk. Taktyka walki jest ułożona i jestem spokojny o werdykt, ale ring wszystko zweryfikuje. Myślę, że czeka mnie najcięższa walka w mojej karierze, co bardzo mnie cieszy. Karabiny naładowane, na razie jeszcze w kaburze, ale w sobotę odbezpieczam broń i będę strzelać seria za serią.

Transmisję z gali DSF Kickboxing Challenge 13 z Hali Orbita we Wrocławiu prowadzić będzie telewizja Canal+ Sport. Poza granicami Polski kibice będą mogli oglądać imprezę całkowicie za darmo za pośrednictwem platformy DSFLIVE.com. Rozpoczęcie transmisji w sobotę o godzinie 20:00.

BM, dsfchallenge.com

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here