Wkrótce poznamy „Przedsiębiorcę Roku Ziemi Lubaczowskiej”

0

Ponad 4 tysiące głosów oddano w trakcie trzytygodniowego głosowania w Plebiscycie „Przedsiębiorca Roku 2017 Ziemi Lubaczowskiej”. Zwycięzców poznamy 3 lutego podczas uroczystej gali połączonej z balem karnawałowym.

Fot. River Studio, arch.

W sobotę, 3 lutego w Baszni Dolnej spotkają się przedsiębiorcy, ich przyjaciele, ale także osoby niezwiązane ze światem biznesu. Do Kresowej Osady przyciągnie ich Gala Przedsiębiorczości połączona z balem karnawałowo-ostatkowym.

Głównym punktem spotkania będzie oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu „Przedsiębiorca Roku 2017 Ziemi Lubaczowskiej”. Od 3 do 24 stycznia internauci oddawali swoje głosy na osoby, które według nich są wizytówką naszego regionu, tworzą nowe miejsca pracy, a w biznesie grają fair. Z grona 16 osób zgłoszonych do konkursu przez klientów, tylko jedna będzie mogła posługiwać się tytułem „Przedsiębiorca Roku 2017 Ziemi Lubaczowskiej”. Kto nim zostanie? Dowiemy się właśnie podczas gali. Na chwilę obecną, organizatorzy zdradzili tylko, że przez okres trzech tygodni oddano ponad 4 tysiące głosów.

Na Galę Przedsiębiorczości zaprasza Stowarzyszenie Lubaczowskie Forum Biznesu. Jej program jest dostępny na stronie: bizneslubaczow.pl/gala.

AH, hp, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here