Dachowanie volkswagena w okolicy Zalesia

4

O dużym szczęściu może mówić kierująca volkswagenem, która w sobotni poranek straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Kobieta została przewieziona do szpitala. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń.

fot. KPP Lubaczów

W sobotę około godz. 9 do dyżurnego lubaczowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, na drodze pomiędzy Oleszycami a Zalesiem. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze, którzy ustalali okoliczności i przebieg zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 25-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego kierująca volkswagenem, na prostym odcinku drogi, straciła panowanie nad samochodem. Zjechała na przeciwległy pas ruchu, po czym wjechała do rowu. Następnie samochód dachował, zatrzymując się na pobliskim polu.

fot. KPP Lubaczów

25-latka została przewieziona do szpitala. Na szczęście jej obrażenia okazały się niegroźne. Kobieta była trzeźwa.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


4 komentarze

  1. Jak byś nie zauważył tam jest znak do 70 wraz ze znakiem mówiącym o koleinach na odcinku 3,5 km jadąc z Oleszyc w stronę Jarosławia jest wbity po prawej stronie przy skrzyżowaniu na Nową Groblę ale cóż ty go nie widzisz i kierowca VW też nie widział lub zignorował i skutki gotowe druga sprawa dostosuj prędkość do panujących warunków w tym dniu było miejscami ślisko to że znak stoi do 70 nie znaczy że masz pędzić 70

  2. ehh jak to sarkazmu nikt nie wyczuł.. z tych ograniczen to tylko smiac sie pozostaje.. drogi naprawic ,,, a nie tylko znaki ustawic uwaga koleiny.. ile to juz lat ten znak tam stoi. nie po to kierowcy podatki płacą żeby wiecznie po dziurawych drogach jeździć i oczywiscie ponosic kosztowne naprawy zawieszenia samochodu.. najłatwiej to znaki ograniczenia ustawic. bardzo prosze rządzących i zbierających podatki o naprawe dróg i dbanie o ich właściwy stan to pewnie i wypadków bedzie mniej.. chociaż zawsze znajdzie sie jakis wariat jeżdżący za szybko..

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here