Ostatnie prosta w głosowaniu na Przedsiębiorcę Ziemi Lubaczowskiej 2017

0

– Różnice w pierwszej piątce są niewielkie i zdecydują ostatnie dni głosowania – zdradzają organizatorzy plebiscytu Przedsiębiorca Ziemi Lubaczowskiej 2017. Głosować można do 24 stycznia.

Zachęcamy do głosowania w Plebiscycie Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej

Głosowanie w Plebiscycie Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej trwa do 24 stycznia, a jego uroczyste rozstrzygnięcie nastąpi 3 lutego podczas gali połączonej z balem karnawałowym, która odbędzie się w Kresowej Osadzie. Szczegóły na www.bizneslubaczow.pl/plebiscyt

Opublikowany przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu” na 17 stycznia 2018

Jeszcze tylko kilka dni zostało do zamknięcia głosowania plebiscytu Przedsiębiorca Ziemi Lubaczowskiej. Na swojego kandydata codziennie warto oddawać głosy, bo różnice między pretendentami do tego prestiżowego tytułu są niewielkie i wszyscy nadal mają szanse na zwycięstwo. Od 3 stycznia internauci oddali już ponad 3 tys. głosów. Głosować można na stronie bizneslubaczow.pl/plebiscyt. Na kandydatów, można oddać jeden głos dziennie, korzystając z jednego adresu e-mail.

Kto zdobędzie tytuł Przedsiębiorcy Ziemi Lubaczowskiej 2017? Dowiemy się 3 lutego podczas uroczystej gali połączonej z balem karnawałowym, na który organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych: przedsiębiorców, ich rodziny, przyjaciół, ale także osoby niezwiązane ze światem biznesu. W trakcie gali, jak i wieczornej zabawy przewidziano wiele atrakcji dla wszystkich.

Koszt uczestnictwa to 130 zł od osoby. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie gali.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here