Pogoń-Sokół dziękuje Kuczyńskiemu i prezentuje nowego trenera

3

Piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów poznali już nazwisko nowego szkoleniowca, który poprowadzi zespół seniorów w wiosennej rundzie rozgrywek. Zbigniewa Kuczyńskiego, który w ostatnich dniach zrezygnował z tej posady, zastąpi 29-letni Krystian Halejcio.

Fot. Archiwum.

O tym, że Zbigniew Kuczyńśki z powodów rodzinnych zrezygnował z pracy w Pogoni-Sokoła Lubaczów informowaliśmy wczoraj. Teraz do sprawy, w przesłanej do nas informacji prasowej, odniósł się zarząd klubu.

Zbigniew Kuczyński z powodów rodzinnych musiał przerwać pracę z naszą drużyną. Zarząd klubu MKS Pogoń – Sokół Lubaczów pragnie podziękować Panu Zbigniewowi Kuczyńskiemu za dotychczasową prace w naszym klubie, życząc samych sukcesów w dalszej pracy trenerskiej oraz życiu prywatnym. Nowemu trenerowi natomiast życzymy powodzenia i jak najlepszych wyników sportowych.

Jak poinformował nas klub, miejsce Kuczyńskiego zajął 29-letni piłkarz czwartoligowej drużyny KS Wiązownica – Krystian Halejcio.

Krystian Halejcio – ur. 12 września 1989 w Jarosławiu – trener i piłkarz występujący na pozycji pomocnika. Swoją karierę zawodniczą rozpoczynał w drużynach młodzieżowych Sokoła Sieniawa, następnie w Juniorach Stali Rzeszów, reprezentował barwy Orła Przeworsk (III liga, ok 70 meczów), Pogoni Leżajsk (IV liga), Sokoła Sieniawa (awans do IV i III ligi), a obecnie jest zawodnikiem IV ligowej Wiązownicy. Jako trener prowadził grupy młodzieżowe Sokoła Sieniawa oraz drużynę seniorską Wisłoczanki Tryńcza.

reklama
Ten baner wyświetlono 2 134 141 razy.

3 KOMENTARZE

zostaw odpwiwedź

Please enter your comment!
Please enter your name here