Traper Lubaczów na Mistrzostwach Podkarpacia Oldbojów +35 w futsalu

0

W niedzielę (14.01) w podrzeszowskiej Świlczy odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Oldbojów +35
w futsalu, czyli oficjalny turniej dla zawodników urodzonych w 1983 roku i starszych, który organizuje Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. W rozgrywkach uczestniczył zespół z naszego powiatu – Traper Lubaczów.

fot. Futsal Podkarpacki

W turnieju wystąpiło 8 zespołów, a rozgrywki podzielono na dwa etapy. Spotkania w pierwszej fazie odbyły się w systemie każdy z każdym, z podziałem na dwie grupy. Piłkarze Trapera w grupie A trafili na trzy drużyny ze stolicy województwa podkarpackiego – Strażak, Polonia i Heiro. Piłkarze z Lubaczowa zdobyli 3 punkty, które w ostatecznym rozrachunku wystarczyły, aby zagrać w drugim etapie o piąte miejsce w mistrzostwach województwa.

Wyniki w grupie A:
Traper Lubaczów 1:0 Heiro Rzeszów
Strażak Rzeszów 3:0 Polonia Rzeszów
Traper Lubaczów 2:3 Polonia Rzeszów
Strażak Rzeszów 4:3 Heiro Rzeszów
Traper Lubaczów 1:4 Strażak Rzeszów
Polonia Rzeszów 5:0 Heiro Rzeszów

W decydującym spotkaniu drużynie z Lubaczowa przyszło mierzyć się z oldbojami Siarki Tarnobrzeg. Zespół Trapera strzelając przeciwnikowi cztery bramki i tracąc jedną, wygrał mecz i zakończył rozgrywki na 5 miejscu, ostatecznie wyprzedzając Siarkę, Heiro i Gol Team z Sędziszowa.

Derbowe spotkanie o trzecią lokatę w turnieju wygrała Polonia, pokonując Strażaka Rzeszów 1:0. W całym turnieju najlepszym zespołem okazała się Olimpia Team Dębica która po bezbramkowym remisie w regulaminowym czasie gry, wygrała po serii rzutów karnych 6:5, pokonując Dekor Rzeszów.

elubaczow.com, Futsal Podkarpacki


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here