Kolejny rekord lubaczowskiego sztabu WOŚP [ZDJĘCIA]

1

Na koncie lubaczowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazło się ponad 70 tysięcy złotych. To wynik zbiórki 26. Finału. Tegoroczna akcja przeznaczona jest „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Fot. Tomasz Michalski.

Na ulice Lubaczowa i okolic wyszło 273 wolontariuszy, by kwestować z puszkami w różnych częściach naszego miasta. W zbiórkę włączyły się także okoliczne miejscowości oraz salony kosmetyczne i fryzjerskie. Kwota została powiększona o środki zgromadzone ze sprzedaży grochówki i żurku. Dania wydawane w kuchni polowej na lubaczowskim Rynku przygotowane zostały przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich i Klubu Seniora z Młodowa.

Zbiórce towarzyszyły również koncerty. W Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie zagrali DEFENDERS – MUSIC RAGE, FUNKY JOBO – TNT, REBEL HAUSE – SIDUS, ON-OFF oraz gwiazda wieczoru – Magdalena Szymańska. Z kolei na Rynku zabawę rozkręcali DJ WILU, UNDER.G i JOSHU. Na zakończenie imprezy, w całej Polsce odbył się pokaz sztucznych ogni. W Lubaczowie także rozbłysło „Światełko do nieba”.

Przypomnijmy, od początku grania WOŚP w Lubaczowie zebrano 851 945,88 zł, a tylko do lubaczowskiego szpitala trafił sprzęt o łącznej wartości 698 151 zł.

Galeria zdjęć, fot. Tomasz Michalski.

AH, elubaczow.com

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here