Młodów, Wólka Krowica: Dwóch kierowców straciło prawo jazdy

1

W ostatnich dniach policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie zatrzymali do kontroli dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Obydwaj stracili prawa jazdy.

Fot. KPP Lubaczów, arch.

W poniedziałek w Młodowie funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi Lubaczowa. 31-latek kierujący fordem miał na liczniku 103 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Z prędkością 110 km/h, we wtorek w Wólce Krowickiej, jechał obywatel Ukrainy. Kierowca bmw wpadł na radar policjantów ruchu drogowego, którzy trasę przez Wólkę Krowicką objęli szczególnym nadzorem, z uwagi na sugestie mieszkańców naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. 31-letni kierowca również stracił swoje prawo jazdy na 3 miesiące.

W obydwu przypadkach kierowcy zostali ukarani mandatami.

Pamiętajmy, że jadąc z nadmierną prędkością powodujemy zagrożenie zarówno dla innych kierujących, jak i pieszych, którzy w konfrontacji z rozpędzonym samochodem pozostają bez szans – przypominają policjanci.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


1 komentarz

  1. bardzo dobrze ze czasem tam zerkacie, ale tez bierzcie pod uwage gdzie stajecie i gdzie zatrzymujecie. bo wg prawa stojac kolo strazy pozarnej na WYJEZDZIE jest lamaniem prawa a tymbardziej sciaganie aut z jednej strony na wyjazd strazy pozarnej a z drugiej na zatoczke autobusowa.

    Nikt na to nie zwrocil uwagi??????????

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here