Jeden bilet na PKP i PKS także u nas

0

Kupno jednego biletu na PKP i PKS jest możliwe. Wczoraj (10.01) Przewozy Regionalne i PKS Jarosław podpisały umowę o współpracy. Dzięki niej kupimy jeden bilet na odcinek Rzeszów – Jarosław – Lubaczów – Horyniec Zdrój, Narol.

Fot. Tomasz Mielnik, arch.

Zintegrowanie biletów ma być dla pasażerów wygodne i tanie. – Integracja to jeden z podstawowych elementów budowania dobrej kolei i stanowi hasło naszej marki POLREGIO. Dzisiejszym porozumieniem Przewozy Regionalne oraz PKS Jarosław dają jasny sygnał, że wspólne przewozy mogą być realizowane na szerszą skalę z uwzględnieniem potrzeb mieszkańców całego województwa podkarpackiego. Jest to początek współpracy w kierunku integracji połączeń kolejowych i autobusowych – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Prezes Zarządu Spółki Przewozy Regionalne.

Podpisane przez obie spółki „Porozumienie w sprawie współpracy w celu realizacji wspólnych działań w ramach przewozów pasażerskich” określa zasady wzajemnej realizacji zintegrowanej oferty przewozowej na odcinku Rzeszów – Jarosław – Lubaczów, Horyniec Zdrój, Narol oraz zasady w zakresie współpracy przy sprzedaży biletu na wzajemne usługi.

Początkowo bilety będzie można kupić za pośrednictwem portalu e-podróżnik, a później już w kasach przewoźników. W przyszłości porozumienie obu spółek może też objąć Bieszczady.

AH, elubaczow.com, pks-jaroslaw.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here