Zagłosuj na Przedsiębiorcę Ziemi Lubaczowskiej 2017

0

Ruszyło głosowanie w plebiscycie Przedsiębiorca Ziemi Lubaczowskiej 2017. Oddając głos na swojego kandydata zbliżasz go do zwycięstwa. Głosować można raz dziennie do 24 stycznia.

Przedsiębiorca Ziemi Lubaczowskiej to jedyna w naszym regionie tej rangi inicjatywa promująca najlepszych właścicieli firm. Chcąc docenić ich starania, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Lubaczowskie Forum Biznesu ogłosiło plebiscyt. Kandydaci zostali zgłoszeni przez mieszkańców i to oni wybiorą zwycięzcę.

Pojedynek toczy się o tytuł Przedsiębiorcy Ziemi Lubaczowskiej 2017, a jest o co walczyć, bo ta nagroda oznacza, że kandydat wyróżnia się wizją, innowacyjnym myśleniem, sukcesami biznesowymi oraz szacunkiem dla klientów i partnerów. Oprócz zaszczytnego tytułu i statuetki, na zwycięzcę czeka także weekendowy pobyt w Zakopanem dla 2 osób.

Do rywalizacji przystąpiło 16 przedsiębiorców z powiatu lubaczowskiego, którzy teraz zbierają Wasze głosy. Na kandydatów, można oddać jeden głos dziennie, korzystając z jednego adresu e-mail. Następnie komisja powołana przez Zarząd Stowarzyszenia Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu” rozstrzygnie plebiscyt zliczając oddane głosy. Zwycięzcą zostanie przedsiębiorca, na którego klienci oddadzą największą liczbę głosów, biorąc pod uwagę zadowolenie z usług lub produktów danego przedsiębiorcy. Przedsiębiorcę Ziemi Lubaczowskiej 2017 poznamy 3 lutego podczas uroczystej gali, która połączona z balem karnawałowym odbędzie się w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

Z listą kandydatów zapoznać się można pod linkiem: bizneslubaczow.pl/plebiscyt. Tam też można oddawać głosy.

Plebiscytowi patronuje redakcja naszego portalu.

AH, elubaczow.com