20-latek z gminy Stary Dzików trafił do aresztu, miał 4 gramy marihuany

5

Policjanci z Komisariatu Policji w Oleszycach zatrzymali mieszkańca gminy Stary Dzików, który miał przy sobie marihuanę. 20-latek trafił do aresztu i wkrótce odpowie przed sądem za nieprzestrzeganie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Fot. Archiwum.

We wtorek (26.12) wieczorem policjanci podejrzewali, że na jednej z ulic w Oleszycach przebywa mężczyzna, który może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce i w zaparkowanym samochodzie zastali dwóch mężczyzn. W trakcie kontroli, przy jednym z nich znaleźli trzy zawiniątka z zawartością suszu roślinnego. Podczas dalszych czynności w miejscu zamieszkania 20-latka policjanci zabezpieczyli kolejne porcje suszu roślinnego. Zabezpieczony susz o łącznej wadze ponad 4 gramów, przebadano na policyjnym testerze, który potwierdził, że jest to marihuana.

Mieszkaniec gminy Stary Dzików został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zebrane w tej sprawie dowody były wystarczające, aby mężczyźnie przedstawić zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz za swoje czyny młody mężczyzna odpowie przed sądem.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


5 komentarze

  1. policjanci podejrzewali, że na jednej z ulic w Oleszycach przebywa mężczyzna, który może posiadać narkotyki
    Szkoda że nie podejrzewaja jak ktos zaginie gdzie ta osoba sie znajduje,lub tym podobne sprawy.
    ktos sie wysypal

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here