Trwają zgłoszenia do plebiscytu Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej

0

Jeszcze przez tydzień można zgłaszać swoje typy w plebiscycie Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej. O tym, kto zdobędzie ten prestiżowy tytuł, zdecydują konsumenci w internetowym głosowaniu.

W powiecie lubaczowskim działa ponad 2 tysiące firm. Są to zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, nieco większe firmy rodzinne, ale też duże przedsiębiorstwa zatrudniające liczne grono pracowników. Większość z nich stara się świadczyć swoje usługi na jak najwyższym poziomie i wytwarzać produkty, które zdobędą uznanie wśród klientów. Chcą docenić te starania, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Lubaczowskie Forum Biznesu ogłosiło plebiscyt na Przedsiębiorcę Ziemi Lubaczowskiej 2017. Kandydatów do tego tytułu może zgłosić każdy, a dzięki formularzowi umieszczonemu na stronie internetowej plebiscytu, zajmie to dosłownie chwilę. Lista zapisów otwarta będzie do 20 grudnia do godz. 15:00.

W drugim etapie plebiscytu internauci od 3 do 24 stycznia będą oddawać głosy na firmy, które pozytywnie przejdą etap weryfikacji i zdecydują się rywalizować w biznesowej rywalizacji. Samo głosowanie odbywać się to będzie za pośrednictwem platformy do głosowania zamieszczonej na stronie plebiscytu. Jedna osoba będzie mogła oddać raz dziennie jeden głos. Zwycięzcą zostanie przedsiębiorca, na którego klienci oddadzą największą liczbę głosów.

Przedsiębiorcę Ziemi Lubaczowskiej 2017 poznamy 3 lutego przyszłego roku. Nagrodę główną – statuetkę wraz z tytułem oraz weekendowy pobyt w Zakopanem dla 2 osób zwycięzca odbierze podczas „Gali Przedsiębiorczości”. Przewidziano także nagrody dodatkowe.

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji na: bizneslubaczow.pl/plebiscyt.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here