Lubaczowski handmade, czyli czarujące dekoracje świąteczne

2

Jedną z najpiękniejszych dekoracji świątecznych jest wianek bożonarodzeniowy. Ręcznie robiony nawiązuje do ludowej tradycji, ale jest też bardzo modnym dodatkiem – nawet do nowoczesnego wnętrza. Wykonanie takiego wianka nie należy do najłatwiejszych. Z pomocą przychodzi nasz lokalny Kapi Coronatus.

Fot. Kapi Coronatus.

Kapi Coronatus to pracownia rękodzielnicza, która powstała z pasji i poszukiwania własnego stylu. Wykonywane są w niej ozdoby świąteczne, okolicznościowe, a przede wszystkim wianki. Najpiękniejsze powstają z naturalnych kwiatów, szyszek, gałązek oraz sztucznych materiałów i pianek. Wśród setek modeli znaleźć można ozdoby gotowe, ale firma otwarta jest także na indywidualne zamówienia. Wianki bożonarodzeniowe umieszczone w oknie lub położone na wigilijnym stole podkreślą charakter tego magicznego czasu, a te zawieszone na drzwiach od progu cieszą oczy gości. Mało kto wie, że prawdziwe świąteczne cuda powstają w okolicach Lubaczowa.

To właśnie pracownia Kapi Coronatus sprawia, że nie tylko Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe. W ofercie Katarzyny Piwody znaleźć można wianki na ślub, komunię, chrzest i inne okazje. W pracowni wykonywane są również inne ozdoby.

Z ofertą pracowni można zapoznać się na stronie: kapicoronatus.pl.

reklama
Ten baner wyświetlono 71 931 razy.

2 KOMENTARZE

  1. Czy można prezentowane wyroby zakupić stacjonarnie czy tylko przez sklep internetowy?
    Czy jeśli tylko wysyłkowo to jest szansa ze do Lubaczowa dojdzie jeszcze przed świetami?

    Wyroby są na prawdę piękne i dziękuje redakcji ze zamieszcza tego typu reklamy. Bardzo dobrze wiedzieć, że takie inicjatywy powstają moim rodzinnym mieście.

zostaw odpwiwedź

Please enter your comment!
Please enter your name here