Za nami Lubaczowskie Forum Biznesu [ZDJĘCIA, FILM]

0

Za nami Lubaczowskie Forum Przedsiębiorczości – spotkanie praktyków biznesu, które zorganizowano w piątek w Lubaczowie. W Rezydencji Pod Orłami mówiono o przyszłości przemysłu, innowacyjności i rozwoju biznesu, ale także o praktycznych aspektach przedsiębiorczości.

Lubaczowskie Forum Przedsiębiorczości

Dziś byliśmy na Lubaczowskie Forum Przedsiębiorczości zorganizowane przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu”. Prezentujemy krótką filmową relację z tego wydarzenia przygotowaną przez Under The Mask Studio dla Media Lubaczowskie Więcej niebawem na Redakcja Elubaczow.

Opublikowany przez Biznes Elubaczow na 8 grudnia 2017

 

Forum rozpoczęła prelekcja pt. „Polski przemysł w obliczu IV rewolucji przemysłowej”, którą przeprowadził Marek Darecki – Prezes Zarządu Dyrektor Generalny Pratt & Whitney Poland, Prezes Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców „Dolina Lotnicza”. Później wystąpił Michał Ręczkowicz – CEO PrimeBit Studio i PrimeBit Games, inwestor, prelegent, współwłaściciel i twórca kilku firm. Kolejnymi prelegentami byli: Krzysztof Staszewski – Prezes Zarządu Podkarpackiego Funduszu Rozwoju, Józef Twardowski – Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A., Krzysztof Tytuła – Kierownik Działu Kontroli Podatkowej oraz Wymiany Międzynarodowej Podkarpackiego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie i Piotr Hulak – Prezes Zarządu Media Lubaczowskie Spółka z o.o.

W ramach drugiego panelu, który odbył się pod hasłem „Lubaczowskie spotkanie przedsiębiorców z ekonomią społeczną” z prelekcjami wystąpiły Izabela Pyszczak – Kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Lubaczowie i Agnieszka Furgała – Kierownik Centrum Integracji Społecznej w Dąbrowie. W jego trakcie podpisano także porozumienie o współpracy w obszarze zatrudnienia wspieranego pomiędzy Centrum Integracji Społecznej w Dąbrowie i Stowarzyszeniem Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu”.

Co ważne, w trakcie forum przedsiębiorcy mogli skorzystać także z porad blisko dziesięciu bezpłatnych stanowisk.

Galeria zdjęć, fot. Michał Jabłoński dla MediaLubaczowskie.pl.

 

Organizatorem forum było Stowarzyszenie Lubaczowskie Forum Biznesu przy współpracy z Gminą Lubaczów i Grupą Media Lubaczowskie.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here