Po świąteczne dekoracje do nowego sklepu w Lubaczowie [WIESZ GDZIE?]

0

Udekoruj dom oraz ogród i już teraz poczuj magię Świąt Bożego Narodzenia. Ozdoby świąteczne, lampki, czy choinki można kupić w DecoMar – nowym sklepie w Lubaczowie, który mieści się przy ul. Unii Lubelskiej 61.

Dawny sklep motoryzacyjny zamienił się w świąteczny raj. Teraz jest to miejsce idealne dla tych, którzy szukają magii świąt i wyjątkowej polskiej tradycji połączonej z nowoczesnymi trendami we wzornictwie. W ofercie znaleźć można artykuły dekoracyjne oraz sezonowe, w tym również świąteczne.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia teraz w sklepie dostępne są wszelkiego rodzaju akcesoria świąteczne: bombki, stroiki, sztuczne choinki, światełka zewnętrzne i wewnętrzne, świeczki, figurki, suszone owoce, pudełka i wiele innych ozdób w bardzo atrakcyjnych cenach. Jakich? Odwiedź DecoMar i sam się przekonaj. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-18:00 i w soboty od 9:00 do 14:00.

Poza sprzedażą detaliczną w DecoMar istnieje możliwość współpracy w zakresie zakupów hurtowych. Z ofertą placówki można zapoznać się na: facebook.com/DecoMarClub.

Artykuł sponsorowany.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here