Kto powinien zostać Przedsiębiorcą Ziemi Lubaczowskiej 2017?

0

Po raz pierwszy klienci i konsumenci będą mogli wybrać Przedsiębiorcę Roku Ziemi Lubaczowskiej. Kto zdobędzie ten prestiżowy tytuł? Dowiemy się początkiem lutego. Do 20 grudnia można zgłaszać kandydatów.

W naszym regionie nie brakuje firm dobrze prosperujących i zatrudniających grono pracowników oraz usług i produktów mających wśród mieszkańców wyjątkowe uznanie. Dlatego Stowarzyszenie Przedsiębiorców Lubaczowskie Forum Biznesu ogłosiło plebiscyt na Przedsiębiorcę Ziemi Lubaczowskiej 2017. Kandydatów do tego tytułu zgłosić może każdy. Lista zapisów otwarta będzie do 20 grudnia do godz. 15:00. Swoich pretendentów anonsować można przez formularz znajdujący się na stronie bizneslubaczow.pl/plebiscyt lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia w Lubaczowie (ul. Jasna 1, pokój nr 22). Organizatorzy dopuszczają również możliwość przesłania zgłoszenia elektronicznie na adres: lubaczowskieforumbiznesu@gmail.com w formie skanu lub pocztą tradycyjną.

W drugim etapie plebiscytu internauci od 3 do 24 stycznia będą oddawać głosy na swoich faworytów. Odbywać się to będzie za pośrednictwem platformy do głosowania zamieszczonej na stronie plebiscytu. Jedna osoba będzie mogła oddać raz dziennie jeden głos. Następnie trzyosobowa komisja powołana przez Zarząd Stowarzyszenia Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu” rozstrzygnie plebiscyt zliczając oddane głosy. Zwycięzcą zostanie przedsiębiorca, na którego klienci oddadzą największą liczbę głosów, biorąc pod uwagę zadowolenie z usług lub produktów danego przedsiębiorcy. Warto zgłosić akces do rywalizacji, bo organizatorzy przewidzieli dodatkowe wyróżnienia.

Przedsiębiorcę Ziemi Lubaczowskiej 2017 poznamy 3 lutego przyszłego roku. Nagrodę główną – statuetkę wraz z tytułem oraz weekendowy pobyt w Zakopanem dla 2 osób zwycięzca odbierze podczas „Gali Przedsiębiorczości”.

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji na: bizneslubaczow.pl/plebiscyt.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here