W sobotę poznamy zwycięzców X edycji loterii AutoLokata

3

Już w najbliższą sobotę (02.12) poznamy szczęśliwców dziesiątej edycji loterii AutoLokata, organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. Przypomnijmy, że główną nagrodą jest mieszkanie w Rzeszowie.

Fot. Archiwum

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie jubileuszową AutoLokatę zainaugurował 1 września 2016 roku. Pula nagród dziesiątej edycji loterii jest imponująca i warta blisko ćwierć miliona złotych. Nagrodą główną jest mieszkanie o powierzchni 31,8 mkw na osiedlu „Apartamenty Zamkowe” przy ul. Kopisto w Rzeszowie. Tradycyjnie do wygrania jest także samochód osobowy – tym razem niebieska Toyota Yaris oraz telewizory, laptopy, konsole Xbox One, sprzęt elektroniczny i agd. To właśnie szczęśliwców, do których trafią te nagrody poznamy podczas uroczystej gali. Ta, rozpocznie się w najbliższą sobotę o godz. 15:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie, a organizatorzy przygotowali tradycyjne konkursy z nagrodami dla osób, które pojawią się na losowaniu.

W sobotnim losowaniu nagród wezmą udział osoby, które założyły lokatę o minimalnej wartości 2 tys. zł w okresie od 1 września 2016 roku do 4 sierpnia 2017 roku i utrzymały ją przynajmniej do 1 września 2017 roku. Warunkiem otrzymania nagrody jest także poprawne wypełnienie kuponu.

3 komentarze

  1. Wiem, że to nie będzie na temat, ale …
    Na trasie pomiędzy Basznią a Podemszczyzną, po minięciu przejazdu kolejowego przy drodze siedzi labrador koloru biszkoptowego. Może ktoś go szuka. Może ktoś będzie mógł go przygarnąć. Jeśli został wyrzucony, to jeśli czyta to osoba która go wyrzuciła to … (tych słów synu kobiety lekkich obyczajów i czego ci życzę na pewno nie opublikują)

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here