Lubaczowskie Forum Przedsiębiorczości – pierwsze takie spotkanie praktyków biznesu

0

Organizacji takiego spotkania dla przedsiębiorców, w powiecie lubaczowskim jeszcze się nikt nie podjął. Już 8 grudnia w Rezydencji Pod Orłami zgromadzą się się praktycy biznesu, bo to właśnie dla nich przygotowywane jest Lubaczowskie Forum Przedsiębiorczości.

Z inicjatywą organizacji spotkania wyszło Stowarzyszenie Przedsiębiorców Lubaczowskie Forum Biznesu. Jego program został skonstruowany w ten sposób, by uczestniczącym w nim przedsiębiorcom przedstawić jak najwięcej praktycznych i przydatnych informacji. To nowość na naszym terenie w podejściu do inicjatyw tego typu.

– Do tej pory organizowano u nas wiele spotkań skierowanych do przedsiębiorców, ale nie zawsze cieszyły się one ich zainteresowaniem. My stawiamy na praktyczne aspekty prowadzenia biznesu, dlatego z prelekcjami wystąpią osoby doświadczone w tym temacie ludzie. Dodatkowo na miejscu będzie można zasięgnąć darmowych porad z różnych branż oraz wymienić się doświadczeniami – mówi Tomasz Hawrylak, prezes stowarzyszenia LFB.

Spotkania prowadzone będą z osobami posiadającymi spore doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zarządzaniu firmami i instytucjami. Taki dobór prelegentów dla słuchaczy oznacza jedno – dużą dawkę biznesowych i praktycznych informacji. Podczas paneli dyskusyjnych poruszone zostaną kwestie dotyczące realnych szans i zagrożeń dla przedsiębiorstw XXI wieku. Ze swoimi spostrzeżeniami podzielą się m.in. Marek Darecki – Prezes Zarządu Dyrektor Generalny Pratt & Whitney Poland, Prezes Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców „Dolina Lotnicza”, Krzysztof Staszewski – Prezes Zarządu Podkarpackiego Funduszu Rozwoju, Józef Twardowski – Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A., Krzysztof Tytuła – Kierownik Działu Kontroli Podatkowej oraz Wymiany Międzynarodowej Podkarpackiego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie.

Podczas spotkania, do dyspozycji przybyłych przedsiębiorców, dostępne będą także punkty informacyjno-doradcze, w których będzie można skorzystać z darmowych konsultacji indywidualnych, świadczonych przez: Agencję Rozwoju Regionalnego MARR S.A., Podkarpacki Fundusz Rozwoju, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy, Powiatowy Urząd Pracy i grupę Media Lubaczowskie.

Ze szczegółową agendą forum można zapoznać się na stronie bizneslubaczow.pl/forum. Tam też dostępny jest formularz zgłoszeniowy dla osób, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu. Swoje zgłoszenie należy wysłać do 5 grudnia br., ale nie warto z tym zwlekać, bo liczba miejsc jest ograniczona, a uczestnictwo bezpłatne.

Kliknij po więcej szczegółów
Kliknij po więcej szczegółów

Lubaczowskie Forum Przedsiębiorczości rozpocznie się w piątek 8 grudnia o godz. 10:00 w Rezydencji „Pod Orłami” w Lubaczowie.Wydarzenie doskonale wpisuje się w obchodzony niedawno Tydzień Przedsiębiorczości i w zamyśle organizatorów ma być cyklicznym spotkaniem praktyków biznesu.

Organizatorem forum jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców Lubaczowskie Forum Biznesu przy współpracy z Gminą Lubaczów i grupą Media Lubaczowskie.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here