Lubaczów: Pies ugryzł kobietę, poszkodowana szuka właściciela

7

W czwartkowy (23.11) wieczór, w okolicach sklepu Piotruś Pan w Lubaczowie, pies ugryzł kobietę. Poszkodowana szuka jego właściciela, by uniknąć szpitalnego leczenia.

Fot. Zdjęcie z monitoringu sklepu.

Poniżej prezentujemy wiadomość, która została przesłana do naszej redakcji, z prośbą o jej opublikowanie.

W czwartek (23.11.) w godzinach 18.00-18.30 przed sklepem Piotruś Pan w Lubaczowie pies ugryzł kobietę. Bardzo proszę właściciela psa o kontakt. Pogryzionej kobiecie grozi 3 tygodniowy pobyt w szpitalu i bolesne zastrzyki. Aby tego uniknąć potrzebne jest zaświadczenie o szczepieniu psa bądź możliwość obserwacji psa w celu wykluczenia wścieklizny. Obserwacja taka jest bezpłatna. Jeszcze raz bardzo proszę o kontakt na nr tel.: 604 930 803.

Aktualizacja (24.11.2017, 15:11): Właściciel psa został odnaleziony. W imieniu pokrzywdzonej kobiety, dziękujemy za zaangażowanie w akcję.

reklama
Ten baner wyświetlono 1 983 811 razy.

7 komentarze

  1. Problem z psami w Lubaczowie ale i w miejscowościach sąsiednich (wsiach) jest duży. Wielokrotnie widzę psy które błąkają się same lub w większych grupach i o ile komuś od czasu do czasu może uciec pies to nie rozumiem ludzi którzy totalnie mają to gdzieś, że ich pies błąka się po wsi… A nie raz widzę, że to te same psy. Co gorsze są to psy pokaźnych rozmiarów ale niestety upominanie przez ludzi czy nawet rodziców dzieci, które zwyczajnie się ich boją nic nie daje. A o pomoc nie ma się nawet do kogo zwrócić bo tylko każdy macha ręką!

  2. Szanowna Redakcjo. Na zdjęciu z monitoringu zamieszczonym w „apelu” jest dziewczyna, która jak sądzę była z psem (przewodniczka bo zdjęcie nie jest ilustracyjne). Treść artykułu wprowadza w błąd, można zrozumieć to w ten sposób że, jest to „pokrzywdzona”. W komentarzach za to pojawia się Ksiądz, psy powiatowe, gminne i miejskie.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here