My zadecydowaliśmy, oni pomogą – znamy wyniki konkursu Tesco

0

Z wynikiem 17 637 głosów projekt „Ty pomagasz, ja się uczę” Lubaczowskiego Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” zwyciężyło w trzeciej edycji konkursu Tesco „Decydujesz, pomagamy”. Organizacja otrzyma 5 tys. zł na realizację swojego projektu.

Fot. pomagamy.tesco.pl

W całej Polsce, klienci Tesco oddali ponad 4,8 mln głosów i wybrali 125 projektów, które zostaną zrealizowane. W województwie podkarpackim wybrali 7 zwycięskich zadań. Dzięki grantom z programu „Decydujesz, pomagamy” organizacje będą mogły wcielić w życie swoje pomysły i wesprzeć lokalną społeczność.

Z naszego regionu o dofinansowanie ubiegały się Jednostka Strzelecka 2033 im. gen. bryg Józefa Kustronia w Lubaczowie, która wyszła z inicjatywą „JESTEM – POTRAFIĘ – RATUJĘ!” (13 110 głosów), Stowarzyszenie „Pomóżmy Razem” w Starym Dzikowie, które proponowało „ZDROWE NAWYKI I SMAKOŁYKI” (8 262 głosy) oraz Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość”, które zaproponowało program „TY POMAGASZ, JA SIĘ UCZĘ” (17 637 głosów).

Największe uznanie wśród klientów Tesco otrzymał ostatni projekt. Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” będzie więc mogło kupić pomoce edukacyjno-terapeutyczne wraz z przyrządami potrzebnymi do pełnej realizacji zajęć oraz nowoczesne gry potrzebne do rozwoju psycho-motorycznego dzieci z autyzmem. Pomoce te pomogą terapeutom na realizację zajęć, które są bardzo potrzebne, aby dzieci mogły pokonywać bariery swojej niepełnosprawności.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here