„Myśl Globalnie-działaj lokalnie!” – nowy projekt w Lubaczowie

0

„Myśl Globalnie-działaj lokalnie!” – to nazwa projektu, który będzie realizowany w Szkole Podstawowej nr 2 i w Liceum Ogólnokształcącym. Działania mają stanowić odpowiedź na regionalne problemy rynku pracy.

Mając na uwadze potrzebę wspólnego działania na rzecz promocji zatrudnienia absolwentów szkół z terenu miasta Lubaczowa i dalszego dostosowania kierunków kształcenia młodzieży do sytuacji na lubaczowskim rynku pracy, Grupa inicjatywna w składzie Renata Drewniak, Małgorzata Pietrzycka i Elżbieta Świdniak zrealizuje projekt „Myśl Globalnie-działaj lokalnie!” w ramach programu „NAWIGATOR KOMPLEKSOWY PROGRAM WSPIERANIA ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ”.

Działania zostaną przeprowadzone w Szkole Podstawowej nr 2 i w Liceum Ogólnokształcącym. Odbędą się warsztaty z zakresu ekonomii społecznej i tworzenia podstawowych podmiotów ekonomii społecznej, spotkania z ekspertami z dziedziny prawa pracy i ekonomii. Interesującymi punktami programu projektu będą nauka gry w Chłopską Szkołę Biznesu oraz turniej międzyszkolny z zakresu umiejętności wykorzystania nabytej wiedzy.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here