Rozpoczął się remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach

0

W październiku został rozstrzygnięty przetarg na przebudowę sali gimnastycznej wraz z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Oleszycach, na który szkoła pozyskała środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się prace budowlano-instalacyjne.

fot. oleszyce.pl

Realizowany I etap zadania  „Przebudowa sali gimnastycznej wraz z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Oleszycach” zakłada przebudowę głównego pomieszczenia sali gimnastycznej i jej zaplecza. Zakres prac obejmuje m.in. wykonanie siłowni, wentylacji mechanicznej, przebudowę pokoju dla nauczycieli wychowania fizycznego, wykonanie podjazdu do sali oraz pomieszczenia WC z prysznicem dla niepełnosprawnych, wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych, wymiana części stolarki okiennej i drzwiowe oraz wyposażenie sali i siłowni.

Projekt zakłada ponadto prace budowlane i zakup wyposażenia przyczyniającego się do poprawy efektywności energetycznej budynków (m. in. wymiana grzejników na bardziej wydajne i oszczędne). Zostanie wykonane również docieplenie elewacji zachodniej budynku Szkoły Podstawowej oraz docieplenie budynku sali gimnastycznej wraz z częściową wymianą okien.

Wykonawcą przebudowy sali gimnastycznej jest firma Usługi Budowlane „Romex” Roman Zawitkowski z Jarosławia. Wartość tej części zadania wynosi 984 611,02 zł. Planowany termin zakończenia prac to luty 2018 r.

BM, oleszyce.pl

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here