Rozpoczął się remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach

0

W październiku został rozstrzygnięty przetarg na przebudowę sali gimnastycznej wraz z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Oleszycach, na który szkoła pozyskała środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się prace budowlano-instalacyjne.

fot. oleszyce.pl

Realizowany I etap zadania  „Przebudowa sali gimnastycznej wraz z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Oleszycach” zakłada przebudowę głównego pomieszczenia sali gimnastycznej i jej zaplecza. Zakres prac obejmuje m.in. wykonanie siłowni, wentylacji mechanicznej, przebudowę pokoju dla nauczycieli wychowania fizycznego, wykonanie podjazdu do sali oraz pomieszczenia WC z prysznicem dla niepełnosprawnych, wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych, wymiana części stolarki okiennej i drzwiowe oraz wyposażenie sali i siłowni.

Projekt zakłada ponadto prace budowlane i zakup wyposażenia przyczyniającego się do poprawy efektywności energetycznej budynków (m. in. wymiana grzejników na bardziej wydajne i oszczędne). Zostanie wykonane również docieplenie elewacji zachodniej budynku Szkoły Podstawowej oraz docieplenie budynku sali gimnastycznej wraz z częściową wymianą okien.

Wykonawcą przebudowy sali gimnastycznej jest firma Usługi Budowlane „Romex” Roman Zawitkowski z Jarosławia. Wartość tej części zadania wynosi 984 611,02 zł. Planowany termin zakończenia prac to luty 2018 r.

BM, oleszyce.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here