Horyniec-Zdrój: Rekordowe zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości

0

Z okazji Święta Niepodległości Klub Pływacki Delfin w Horyńcu-Zdroju zorganizował dziesiąte zawody, w których wzięła udział rekordowa ilość 263 zawodników.

Fot. KP Delfin.

Zawodnicy reprezentowali 13 klubów z województwa podkarpackiego i lubelskiego. Mimo, że sportowcy z sąsiedztwa byli w dużej części członkami kadry wojewódzkiej, Klubowi Delfin udało się zdobyć 8 złotych, 6 srebrnych i 11 brązowych medali, a w dwóch kategoriach jego zawodnicy wygrali klasyfikacje medalową. Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymali medale i dyplomy, a najlepszym zawodnikom rywalizującym w sztafecie wręczono puchary.

Organizacje zawodów była możliwa dzięki dyrekcji CRR KRUS w Horyńcu-Zdroju oraz wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury w Horyńcu-Zdroju, Starostwa Powiatowego w Lubaczowie i firm: Dalmont Lesław Broż, Tadeusz Dziechciarz PPHU Centrum 2, Małgorzata i Robert Goryccy Gabinet Stomatologiczny, NZOZ internistyczno-kardiologiczny Celina Zajchowska –Dzwonnik.

Zarząd klubu dziękuję za wsparcie finansowe sponsorom, a za ogrom wykonanej pracy Wielkie Dzięki wszystkim woluntariuszom – pisze w przesłanej do nas wiadomości KP Delfin.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here