Wójt Gminy Lubaczów docenił najlepszych uczniów

0

Do Urzędu Gminy Lubaczów zostali zaproszeni najzdolniejsi uczniowie gminy. Z Wójtem Wiesławem Kaplem spotkali się Monika Pelikan, Dawid Antosz i Mateusz Kornaga.

Fot. lubaczow.com.pl

Uczniowie, mimo młodego wieku, mają wiele osiągnięć i wyróżnień w licznych konkursach oraz olimpiadach przedmiotowych z matematyki, języka polskiego, przyrody, historii, wiedzy pożarniczej i innej. Za sukcesami tymi stoi ciężka praca, wytrwałość oraz wsparcie rodziców i pedagogów.

Wójt podziękował im za udział w konkursach i olimpiadach, które oprócz rozwijania zdolności uczestników, promują także placówki oświatowe oraz gminę. Podkreślił, że takie wyróżnienia mogą być przykładem i wzorem dla innych uczniów, a także powodem do dumy dla wychowawców i rodziców.

W spotkaniach uczestniczyli również rodzice: Joanna i Stanisław Pelikan, Beata Antosz, Beata i Andrzej Kornaga, nauczyciele: Elżbieta Szczybyło, Barbara Dydyk, Elżbieta Oleszycka oraz Maria Kowaliszyn – dyrektor Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej, Edyta Hass – wicedyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Baszni Dolnej i Jolanta Włoch – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach.

AH, elubaczow.com, lubaczow.com.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here