W środę spotkanie Klubu Obywatelskiego w Lubaczowie

2

Idea społeczeństwa obywatelskiego i otwarty dialog – to podstawy funkcjonowania Klubów Obywatelskich, które powstają w całym kraju. W środę pierwsze spotkanie w ramach tej akcji odbędzie się także w Lubaczowie.

Fot. facebook.com/k.obywatelski

Wystarczyło kilka miesięcy, by rządy PiS pokazały swoją prawdziwą twarz. Kolejne etapy „dobrej zmiany” prowadzą do demontażu dorobku polskiej demokracji, a także do błyskawicznego zniszczenia budowanej od lat pozycji Polski w Unii Europejskiej i na świecie – czytamy na stronie klubobywatelski.info.

Stąd powstawanie w całym kraju Klubów Obywatelskich, które w ocenie pomysłodawców są jedynym sposobem skutecznego przeciwstawieniu się takim działaniom. Kluby Obywatelskie mają być nową przestrzenią debaty, w ramach której odbywają się dyskusje z ekspertami i autorytetami o zagrożeniach i perspektywach dla naszego kraju. W ich ramach poszukuje się również rozwiązania poszczególnych problemów.

Jesteśmy aktywni w Polsce lokalnej – a będziemy w każdym powiecie – i stworzymy pole aktywności i swobodnej dyskusji, przede wszystkim tym obywatelom naszego kraju, którzy nie mają tej możliwości w swoich miejscowościach. Współpracujemy z innymi organizacjami, by móc jak najskuteczniej odpowiadać na problemy i postulaty formułowane w ramach Klubów. Do inicjatywy zapraszamy wszystkich, którzy chcą współtworzyć nowy ruch społeczny, świadomych i aktywnych obywateli – razem twórzmy Polskę obywatelską. Rozmawiamy, inspirujemy, kreujemy – przyjdź na spotkanie i przekonaj się sam :)

W spotkaniu, które odbędzie się w środę (18.10) w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie, udział weźmie troje posłów – Urszula Augustyn, Zdzisław Gawlik i Marek Rząsa. Początek o godz. 17:00. Na spotkanie zaprasza Edyta Walczyk, powiatowy koordynator Klubu Obywatelskiego.


2 komentarze

  1. Wystarczyło kilka miesięcy, by rządy PiS pokazały swoją prawdziwą twarz. Kolejne etapy „dobrej zmiany” prowadzą do demontażu dorobku polskiej demokracji, a także do błyskawicznego zniszczenia budowanej od lat pozycji Polski w Unii Europejskiej i na świecie – czytamy na stronie klubobywatelski.info.

    A kto podwyższył wszystkie podatki, wiek emerytalny, ukradł pieniądze z OFE, żarł ośmiorniczki za nasze pieniadze,pozwalał na wyrzucanie lokatorów z mieszkań poprzez dziką reprywatyzację i wiele ,wiele innych przekrętów z amber gold na czele, no kto? Wy szanowni działacze platformy obywatelskiej, a gdzie jest wasz lider Donald ? Namieszał i uciekł z kraju i tyle w temacie dziękuję wam bardzo

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here