Zgrupowanie Kadry Narodowej Kickboxingu Full Contact w Lubaczowie

0

Po raz drugi klub Kickboxing „GAME OVER” Lubaczów organizuje obóz szkoleniowy dla Reprezentacji Polski w kickboxingu Full Contact. Treningi odbywać się będą w dniach 13-15 października w Hali Sportowej MOSiR w Lubaczowie.

Fot. Archiwum.

To „ostatnia prosta” przed Mistrzostwami Świata rozgrywanymi w Budapeszcie. W treningach uczestniczyć będzie ścisła czołówka polskiego kickboxingu z lubaczowianinem – Mateuszem Kubiszynem na czele.

– Treningi będą miały charakter sparingowy, a podczas wieczornej odprawy będziemy analizować odbyte walki. Ma to na celu dopracowywanie założeń technicznych i taktycznych – tłumaczy Radosław Laskowski – Trener Kadry Narodowej Kickboxingu Full Contact.

– Cieszymy się z możliwości organizacji takich przedsięwzięć w naszym mieście. Pokazuje to, że nieustannie chcemy się rozwijać i czerpać wiedzę od najlepszych w Polsce i na świecie. Nie dalibyśmy rady sami tak prężnie działać na polskiej arenie sportowej, gdyby nie wsparcie włodarzy Miasta, Powiatu oraz sponsorów, którym serdecznie chciałbym podziękować za pomoc – mówi Tobiasz Kubiszyn – trener Kickboxing „GAME OVER” w Lubaczowie.

Zgrupowanie odbędzie się 13 października o godz. 17.30 (trening), 14 października o godz. 10.00 i 17.30 oraz 15 października o godz. 10.00. Każdy, kto ma ochotę „podglądnąć” sportowców może przyjść na halę MOSiR. Treningi są otwarte dla widzów.

Organizację zgrupowania wsparli: Burmistrz Miasta Lubaczowa, Starosta Powiatu Lubaczowskiego, Centrum Medyczne Kormed, Bank Spółdzielczy w Lubaczowie i Dębowy Dwór w Rudzie Różanieckiej.

reklama
Ten baner wyświetlono 409 999 razy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here