Wybory uzupełniające w Lubaczowie, znamy listę komitetów

0

Znana jest już lista komitetów wyborczych, które będą mogły zgłaszać kandydatów w grudniowych wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Lubaczowie.

fot. Archiwum

Przypomnijmy, że z powodu śmierci radnego Stanisława Witko, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zarządziła wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Lubaczowie w okręgu nr 8. Mieszkańcy ulicy Juliusza Słowackiego udadzą się do urn 17 grudnia. Do 8 października komitety wyborcze chcące zgłosić swojego kandydata musiały o swoim powstaniu zawiadomić Komisarza Wyborczego. W wyznaczonym terminie wpłynęło 4 takie zawiadomienia. Prezentujemy je poniżej.

Do 27 listopada wszyscy poznamy oficjalną listę kandydatów. Kampania wyborcza zakończy się 15 grudnia. Mieszkańcy ulicy Juliusza Słowackiego udadzą się do urn 17 grudnia w godz. 7:00-21:00. Po zliczeniu głosów poznamy nazwisko nowo wybranego radnego.

Wykaz zawiadomień o utworzeniu komitetów wyborczych w związku z wyborami uzupełniającymi do Rady Miejskiej w Lubaczowie, zarządzonymi na dzień 17 grudnia 2017 r.

L.p. Nazwa komitetu Pełnomocnik wyborczy Siedziba komitetu
1. Komitet Wyborczy Wyborców „Prawica Lubaczowa” Jan Stanisław Kowal Rynek 2/3
2. Komitet Wyborczy Wyborców „Nasze Miasto” Małgorzata Irena Strycharz ul. Mickiewicza 26/4
3. Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowo Gospodarcze Joanna Maria Magraf ul. Słowackiego 30/40
4. Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Stupaka Joanna Małgorzata Pietrzycka – Stupak ul. Słowackiego 30/34
reklama
Ten baner wyświetlono 1 429 632 razy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here