Lubaczów: Loteria paragonowa na otwarcie nowego sklepu medycznego

0

W najbliższą środę (11.10) na handlowej mapie Lubaczowa pojawi sie nowy punkt sklepu medycznego – Eurosłuch Plus Med Sklep Medyczny i Aparaty Słuchowe. Na start właściciele przygotowują loterię paragonową dla klientów.

Fot. Nowy sklep mieści się przy ul. Kościuszki 23.

W Lubaczowie przy ul. Tadeusza Kościuszki 23 pojawi się nowy sklep, który będzie działał pod szyldem Eurosłuch Plus Med Sklep Medyczny i Aparaty Słuchowe. Punkt powstaje z myślą o osobach każdego pokolenia. Oferta skierowana będzie zarówno do osób starszych jak i młodszych, szukających nowoczesnego medycznego sprzętu czy przedmiotów codziennego użytku. Bogate doświadczenie na rynku sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego sprawiło, że firma oferować będzie bardzo szeroki wybór produktów. W sklepie znaleźć będzie można obuwie zdrowotne dla seniorów (stóp cukrzycowych), obuwie medyczne dla dzieci (wkładki), inhalatory, ciśnieniomierze, poduszki oraz koce rozgrzewające, laktatory i wiele innych. Na miejscu znaleźć będzie można ponadto atrakcyjne rozwiązania dla osób z niedosłuchem.

W pierwszych dniach działalności sklepu (od 11 października do 18 października) będzie można skorzystać z promocji – każdy paragon powyżej 30 zł będzie brał udział w loterii paragonowej. Do wygrania są atrakcyjne i cenne nagrody, m.in.: ciśnieniomierz automatyczny marki OMRON, termometr bezdotykowy, poduszka profilowana do snu oraz termofor w pokrowcu. Losowanie nagród odbędzie się 19 października.

Materiały informacyjne.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here