Kabaret „A JAK!” wystąpi w Lubaczowie

1

O tej grupie pisaliśmy niejednokrotnie – z okazji zdobywania kolejnych nagród i występu zespołu w telewizji. Tym razem dowcip „A JAK!” rozbrzmiewać będzie w środę (11.10) o godz. 19:00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Grupa wystąpi w ramach III Lubaczowskich Dni Seniora.

 

Na scenie zobaczymy cztery kobiety – pasjonatki inteligentnego humoru oraz skeczy muzycznych – Karolinę Abramowicz z Lubaczowa, Magdalenę Furmanek, Marię Kargulewicz i Adriannę Napiórkowską. Skecze z przymrużeniem oka przedstawią element kobiecej (chociaż nie tylko…) codzienności – od radzenia sobie z kompleksami poprzez nieszczęśliwą miłość, a na małżeństwie kończąc. Tematy wydają się znajome i ograne, prawda? Kabaret „A JAK!” postara się jednak pokazać, że nawet o tak popularnych motywach można wciąż jeszcze mówić (i śpiewać). A jak? Świeżo, z pomysłem i nowatorsko!

Kabaret „A JAK!” swoją artystyczną podróż zaczął pod koniec 2015 r. Od tego czasu występuje w różnych częściach Polski (Warszawa, Bytom, Kraków, Białystok, Poznań, Bielsko-Biała) i z sukcesami bierze udział w najważniejszych przeglądach kabaretowych. Najważniejsze nagrody i wyróżnienia zespołu to: I miejsce XVII Kieleckiego Oglądu Kabaretów Studenckich KOKS 2017, II Miejsce podczas 33. EDF PAKA w Krakowie, Grand Prix podczas 32. Ostrołęckich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA, Nagroda Publiczności 18. Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej KopalniaK w Wałbrzychu, II miejsce podczas 32. EDF PAKA w Krakowie oraz liczne Nagrody Publiczności.

AH, elubaczow.com

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here