W Horyńcu-Zdroju po raz pierwszy odbyły się pływackie zawody ligowe

0

W pływalni „Wodny Świat” w Horyńcu-Zdroju po raz pierwszy zorganizowano zawody ligowe w pływaniu. W sobotę (07.10) odbyła się tam I Edycja Podkarpackiej Ligi Pływackiej Dzieci 10-11 lat. Zawodnicy pomimo młodego wieku prezentowali nie lada umiejętności pływackie.

Fot. Klub Pływacki Delfin z Horyńca-Zdroju.

Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach – dzieci w wieku 10 lat i młodsze oraz dzieci w wieku 11 lat. Do rywalizacji stanęło 160 zawodników, którzy reprezentowali 12 klubów z całego województwa. Przedstawicielami naszego regionu był KP Delfin Horyniec.

Najlepszą drużyną był MKS IKAR Mielec, który w sumie zdobył 76 punktów. W gronie dzieci w wieku 10 lat i młodsze prym wiedli także zawodnicy z Mielca. Z kolei w kategorii dzieci w wieku 11 lat najlepszy okazał się KP SOKÓŁ Rzeszów. Z listą najlepszych zawodników zapoznać się na stronie Podkarpackiego Okręgowego Związku Pływackiego.

Organizatorami I Edycji Podkarpackiej Ligi Pływackiej Dzieci 10-11 lat byli Klub Pływacki Delfin Horyniec-Zdrój i Podkarpacki Okręgowy Związek Pływacki.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here