III Lubaczowskie Dni Seniora nie tylko dla seniorów

0

W sobotę (07.10) zaczynają się Lubaczowskie Dni Seniora. W programie znalazło się wiele ciekawych inicjatyw, kierowanych nie tylko do starszych mieszkańców miasta. W Lubaczowie gościć będzie m.in. kabaret „A JAK” i wyświetlony zostanie pokaz mappingu 3D.

Fot. lubaczow.pl, arch.

Po raz trzeci seniorzy rządzić będą miastem. Do wspólnego świętowania zapraszają w dniach 7-21 października. W tym czasie odbędzie się szereg imprez dedykowanych najstarszym mieszkańcom Lubaczowa i nie tylko. W wydarzeniach mogą bowiem wziąć udział wszyscy, którzy chcą się dobrze bawić, a także wyedukować w ciekawych i ważnych dziedzinach życia. Seniorzy proponują wspólny udział w dancingu międzypokoleniowym, wieczorach poezji, wystawach, koncertach, konkurencjach sportowych. Gwiazdą Dni Seniora będzie kabaret „A JAK”, w którego skład wchodzi lubaczowianka – Karolina Abramowicz. Finałem wydarzenia będzie pokaz mappingu 3D, czyli na Ratuszu wyświetlona zostanie „duża prezentacja” pt. „Dawny wielokulturowy Lubaczów”.

III Lubaczowskie Dni Seniora organizowane są w ramach projektu „Wspieramy Lubaczowską Radę Seniorów”, który został dofinansowany ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here