Lubaczów: 16-latek zatrzymany z amfetaminą

0

Policjanci z wydziału prewencji lubaczowskiej komendy w sobotę (30.09) zatrzymali 16-latka, który posiadał narkotyki. Funkcjonariusze ujawnili przy nim woreczek foliowy wypełniony białym proszkiem. 

fot. KPP Lubaczów

W sobotę w nocy, uwagę policjantów patrolujących ulice Lubaczowa zwróciło dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok patrolu zaczęli się podejrzanie i nerwowo zachowywać. Taka reakcja wzbudziła u funkcjonariuszy podejrzenie, że młodzi mężczyźni mogą posiadać przy sobie przedmioty zabronione. Policjanci wylegitymowali mężczyzn, okazało się, że są to dwaj 16-letni mieszkańcy Lubaczowa. Ponieważ funkcjonariusze wyczuli od mężczyzn woń alkoholu, zostali oni przewiezieni do komendy.

Podczas przeszukania u jednego z nich policjanci ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Po zbadaniu na testerze okazało się, że jest to amfetamina. 16-latek przyznał się do posiadania substancji niedozwolonych. Teraz odpowie przed sądem rodzinnym. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się że drugi 16-latek ma prawie promil alkoholu w organizmie. Został on przekazany matce.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here