MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte [FOTORELACJA]

3

W sobotnie (30.09) popołudnie na Stadionie MOSiR w Lubaczowie rozegrany został mecz na szczycie jarosławskiej klasy okręgowej. Zajmujący drugie miejsce w tabeli MKS Pogoń-Sokół Lubaczów podejmował lidera – Sanoczankę Święte.

 

Spotkanie zakończyło się przegraną gospodarzy 0:1, a jedyną bramkę zdobył w 67. minucie Paweł Modny. Gol padł z rzutu karnego, po kontrowersyjnej decyzji sędziego (zdjęcia sytuacji powyżej). Takowych tego dnia było jednak znacznie więcej, a spotkanie obfitowało w ostre starcia, także z arbitrem. Miejscowi kończyli spotkanie w dziesiątkę, bo za niesportowe zachowanie czerwoną kartkę zobaczył Tomasz Ramian, a dodatkowo po końcowym gwizdku wykluczony został także Marcin Gotkowski.


3 komentarze

  1. To nie sędzia, to cwel z tatusiem w PZPN-ie. Drugi raz podyktował przeciwko lubaczowskiemu klubowi karnego w tym sezonie (na 2 mecze które gwizdał). Pierwszy ewidentny z kapelusza z Zorzą. Z Sanoczanką różnie można to postrzegać, ale w moim odczuciu nie dyktuje się karnego gdy nie jest się pewnym przy wyniku 0:0 bez konsultacji z bocznym arbitrem. Kartki żółte przy czystych odbiorach piłki to również śmiech. Także niech tatuś go szybko pcha wyżej aby nie sędziował w naszej okręgówce.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here