W sobotę mecz na szczycie, Pogoń-Sokół podejmuje lidera

3

MKS Pogoń-Sokół Lubaczów po ostatniej wygranej z Sanem Hureczko zajmuje drugie miejsce w tabeli jarosławskiej „okręgówki”. Nasz drużyna w najbliższą sobotę (30.09) podejmie na swoim boisku lidera – Sanoczankę Święte. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Trener Zbigniew Kuczyński, fot. gazeta Ziemia Lubaczowska.

W trzech ostatnich meczach podopieczni Zbigniewa Kuczyńskiego zdobyli aż dziewięć punków pokonując kolejno Huragan Gniewczynę (4:1), Płomień Morawsko (2:0) i w ostatnim meczu San Hureczko (4:1). Dzięki remisowi Orła Przeworsk 2:2 z LKS Skołoszów, gracze Pogoni-Sokoła z dorobkiem 15 punktów awansowali na drugie miejsce w tabeli, tracąc do lidera Sanoczanki Święte tylko dwa punkty. Tak dobrego sezonu zespół z Lubaczowa nie miał od wielu lat. Kibice dopatrują się tutaj znaczącej roli nowego trenera Zbigniewa Kuczyńskiego, który objął drużynę tuż przed inauguracją rozgrywek. On sam od początku także wysoko stawiał poprzeczkę.

Przyszedłem tutaj mówiąc, że albo walczymy o czołowe miejsca w tabeli, albo ja tu nie będę pracował – mówił trener Zbigniew Kuczyński na łamach ostatniego wydania gazety Ziemia Lubaczowska.

Do ambitnych planów kibice w naszym mieście byli jednak już przyzwyczajeni. Każdy z kolejnych trenerów mówił sporo o potencjale zespołu, ale tak świetnych wyników jak obecnie, od dawna nie było.

W sobotę (30.09) o godz. 16:00, w ramach dziewiątej kolejki rundy jesiennej, MKS Pogoń-Sokół Lubaczów podejmie u siebie liderującą Sanoczankę. Czeka nas jedno z najciekawszych piłkarskich spotkań ostatnich lat z udziałem klubu z powiatu lubaczowskiego – pojedynek o fotel lidera „okręgówki”. Emocji z pewnością nie zabraknie. Zachęcamy więc do licznego przybycia na stadion przy Sportowej i kibicowania naszym.

elubaczow.com, Lubaczowska Piłka


3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here