Spotkanie dotyczące ekonomii społecznej w Cieszanowie

0

We wtorek (19.09) w Centrum Edukacji Ekologicznej w Cieszanowie (ul. Sobieskiego 8), odbędzie się seminarium edukacyjne pod nazwą „Ekonomia społeczna jako szansa na wsparcie rozwoju gminy Cieszanów, Narol oraz Powiatu Lubaczowskiego”. Szkolenie trwać będzie od godz. 10:00 do 13:10.

Fot. Archiwum

Niedawno zapraszaliśmy na spotkanie edukacyjne do Oleszyc. Teraz przedsiębiorcy, bezrobotni, jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe i wszyscy zainteresowani z Cieszanowa i Narola mogą dowiedzieć się o możliwości otrzymania wsparcia oferowanego w ramach projektu Nawigator. W trakcie seminarium omówione zostaną zasady otrzymania dotacji na nowe miejsca pracy w wysokości do 25 000 zł oraz mikrograntów w wysokości do 6000 zł dla organizacji pozarządowych, grup nieformalnych itp. na działania na rzecz ekonomii społecznej. Ponadto eksperci wytłumaczą m.in. jak wygląda powołanie nowych grup inicjatywnych oraz jak uzyskać bezpłatne szkolenia i usługi doradcze oferowane w ramach projektu, które z pewnością przyczynią się do wzmocnienia sektora ekonomii społecznej na terenie woj. podkarpackiego.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Nawigator – kompleksowy program wspierania rozwoju ekonomii społecznej”. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.projekt-nawigator.pl.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here