Słabsza płeć też może przywalić – mecz bokserski kobiet w Lubaczowie

0

Wielkie pięściarskie emocje szykują się w Lubaczowie 29 września. W hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrany zostanie mecz bokserski kobiet Polska-Ukraina. Bilety do nabycia w kasie MDK.

Fot. arch.

Będzie to kolejne wydarzenie w ramach  Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego, firmowanej przez Polski Związek Bokserski. Światowa Konfrontacja Boksu Olimpijskiego jest nową inicjatywą Polskiego Związku Bokserskiego. W jej ramach w tym roku miały miejsce trzy rywalizacje mężczyzn: Polska – Białoruś, Polska – Niemcy i Polska – Armenia. Teraz kobiety pokażą, że też potrafią mocno uderzyć. Na ringu zobaczymy nadzieje olimpijskie. Zawodniczki staną do 10 pojedynków, które składać się będą z 3 rund po 3 minuty każda.

Osoby, które chciałyby zasiąść na widowni i bezpośrednio dopingować zawodniczki mogą kupić wejściówki, które dostępne są w kasie Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie. Cena biletu wynosi 30 zł. Z kolei Ci, którzy nie mogą w tym dniu zasiąść na trybunach, mogą obejrzeć transmisje na żywo w TVP Sport.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here