Ruszają zapisy na Fitness Jumping, czyli intensywne treningi cardio na trampolinach

 · 12 września 2017 o 15:44 · czas czytania: 2 minutes

„Wyskacz z nami formę w nowym, już TRZECIM sezonie i puść swoje kalorie z dymem!” – takim hasłem do aktywności w stylu „Fitness Jumping” zachęca Active Group w Lubaczowie. Właśnie ruszyły zajęcia otwarte i zapisy na nowy sezon aktywności na trampolinach.

Fot. Fitness Jumping Lubaczów.

Czy znasz już treningi na trampolinach, które pokochały dziesiątki tysięcy Polek, a w samym Lubaczowie jest ich kilkadziesiąt? Jeśli nie, to jest ku temu okazja! Ruszają zapisy na JUMPING do grup początkujących. Przez dwa ostatnie tygodnie września będą prowadzone zajęcia otwarte, aby w październiku wskoczyć w nowy, już trzeci sezon na trampolinach z Active Group w Lubaczowie!

Czym jest FITNESS JUMPING i jakie są jego zalety?

To proste, powtarzane ruchy w formie wyskoków, podskoków oraz biegów połączone z pracą ramion, które dzięki bardzo dużej intensywności sprawiają, że jest to doskonały trening w formie CARDIO dla każdego, który nie tylko pobudza i wzmacnia układ krążeniowo-oddechowy, ale również poprawia kondycję, koordynację oraz pozwala spalić mnóstwo kalorii, angażując przy tym do pracy w znacznym stopniu mięśnie brzucha, pośladków oraz nóg. Dzięki odbijaniu się od miękkiej, ale odpowiednio naprężonej maty, wszystkie stawy są odciążone, a przez to bezpieczne, dzięki czemu mogą skakać osoby, u których pojawiły się nawet zmiany zwyrodnieniowe stawów.

Treningi trwają pełne 60 minut i składają się z rozgrzewki, skoczków na trampolinach, ćwiczeń wzmacniających w formie tabaty, które stanowią przerwę w skakaniu oraz ćwiczeń rozciągających. Zajęcia cechuje również częsta zmiana muzyki, nie tracimy czasu na naukę choreografii, a ruchy są jak najbardziej przemyślane.

Dla chętnych osób, które chciałyby spróbować – Active Group przygotowało bezpłatne treningi, które odbędą się już 18, 20, 25, 27 września o godz. 17.50. Obowiązuje rezerwacja miejsc (dane kontaktowe poniżej).

 

Jeśli zależy Ci na intensywnej pracy Twego ciała, przyjdź, poznaj tę formę ruchu i uzależnij się od niej! Jeśli chcesz wiedzieć, jak wyglądają nasze treningi – obejrzyj poniższy film z przebiegu jednostki treningowej. Prosta forma treningu i powtarzane ruchy sprawiają, że trening jest odpowiedni dla każdego.

Poznaj nasz grafik zajęć:

Miejsce: sala treningowa przy Publicznym Gimnazjum Nr 2 w Lubaczowie.

Szukaj nas na fb: Jumping z Active Group Lubaczów.

Informacje oraz zapisy pod nr tel. 668 154 205.

Informacja nadesłana.


ZOBACZ TAKŻE INNE ARTYKUŁY!

-------
Podobne wpisy:
Ruszyły zapisy na zajęcia sportowe
Active Group zaprasza na fitness jumping czyli intensywne treningi cardio na trampolinach!
Active Group zaprasza na Fitness Jumping oraz inne zajęcia ruchowe dla dzieci i dorosłych

REKLAMA


Portal elubaczow.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.
Redakcja portalu zastrzega sobie jednak możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisów naruszających Regulamin. Więcej informacji w Regulaminie forum. Jeśli uważasz, że któryś komentarz narusza Regulamin, czyjeś dobre imię, powinien być usunięty z innych powodów lub został niesłusznie usunięty - napisz do nas na redakcja@elubaczow.comBrak komentarzy.

Zostaw komentarzmistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania: Efekt nieudanej koperty

Mistrzowie parkowania: Bezpieczne przejście do auta?

Mistrzowie parkowania: Zakręcony kierwoca

REKLAMA

video

Marszałek Kuchciński na Festiwalu Patriotycznym w Lubaczowie

110 lat Banku Spółdzielczego w Lubaczowie – zobaczcie film

Nowa mroczna maszyna od Game Over Cycles – VIDEO

fotorelacje

70 lat Klubu Sportowego Victoria Stary Dzików [ZDJĘCIA Z GALI]

W Baszni Dolnej mają przedszkole na miarę XXI wieku [ZDJĘCIA]

Za nami III Transgraniczne Forum Turystyki Kulturowej [ZDJĘCIA]

Marszałek Kuchciński na Festiwalu Patriotycznym w Lubaczowie

Bossa Nova Band z koncertem w PSM w Lubaczowie [GALERIA]

Zaprószenie ognia w Lubaczowie, trzy osoby podtrute [ZDJĘCIA]

X