Ruszają zapisy na Fitness Jumping, czyli intensywne treningi cardio na trampolinach

0

„Wyskacz z nami formę w nowym, już TRZECIM sezonie i puść swoje kalorie z dymem!” – takim hasłem do aktywności w stylu „Fitness Jumping” zachęca Active Group w Lubaczowie. Właśnie ruszyły zajęcia otwarte i zapisy na nowy sezon aktywności na trampolinach.

Fot. Fitness Jumping Lubaczów.

Czy znasz już treningi na trampolinach, które pokochały dziesiątki tysięcy Polek, a w samym Lubaczowie jest ich kilkadziesiąt? Jeśli nie, to jest ku temu okazja! Ruszają zapisy na JUMPING do grup początkujących. Przez dwa ostatnie tygodnie września będą prowadzone zajęcia otwarte, aby w październiku wskoczyć w nowy, już trzeci sezon na trampolinach z Active Group w Lubaczowie!

Czym jest FITNESS JUMPING i jakie są jego zalety?

To proste, powtarzane ruchy w formie wyskoków, podskoków oraz biegów połączone z pracą ramion, które dzięki bardzo dużej intensywności sprawiają, że jest to doskonały trening w formie CARDIO dla każdego, który nie tylko pobudza i wzmacnia układ krążeniowo-oddechowy, ale również poprawia kondycję, koordynację oraz pozwala spalić mnóstwo kalorii, angażując przy tym do pracy w znacznym stopniu mięśnie brzucha, pośladków oraz nóg. Dzięki odbijaniu się od miękkiej, ale odpowiednio naprężonej maty, wszystkie stawy są odciążone, a przez to bezpieczne, dzięki czemu mogą skakać osoby, u których pojawiły się nawet zmiany zwyrodnieniowe stawów.

Treningi trwają pełne 60 minut i składają się z rozgrzewki, skoczków na trampolinach, ćwiczeń wzmacniających w formie tabaty, które stanowią przerwę w skakaniu oraz ćwiczeń rozciągających. Zajęcia cechuje również częsta zmiana muzyki, nie tracimy czasu na naukę choreografii, a ruchy są jak najbardziej przemyślane.

Dla chętnych osób, które chciałyby spróbować – Active Group przygotowało bezpłatne treningi, które odbędą się już 18, 20, 25, 27 września o godz. 17.50. Obowiązuje rezerwacja miejsc (dane kontaktowe poniżej).

 

Jeśli zależy Ci na intensywnej pracy Twego ciała, przyjdź, poznaj tę formę ruchu i uzależnij się od niej! Jeśli chcesz wiedzieć, jak wyglądają nasze treningi – obejrzyj poniższy film z przebiegu jednostki treningowej. Prosta forma treningu i powtarzane ruchy sprawiają, że trening jest odpowiedni dla każdego.

Poznaj nasz grafik zajęć:

Miejsce: sala treningowa przy Publicznym Gimnazjum Nr 2 w Lubaczowie.

Szukaj nas na fb: Jumping z Active Group Lubaczów.

Informacje oraz zapisy pod nr tel. 668 154 205.

Informacja nadesłana.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here