„Krewki Piłkarz” w Lubaczowie

0

Rodzice najmłodszych piłkarzy będą mieć okazję do podzielenia się cząstką siebie z potrzebującymi. W sobotę (26.08), na stadionie MOSiR w Lubaczowie zaparkuje krwiobus, w którym odbywać się będzie zbiórka krwi. Działania prowadzone będą w ramach akcji „Krewki Piłkarz”.

arch., lubaczow360.pl

Krewki Piłkarz to ogólnopolska akcja poboru krwi, która odbywa się w  letnich miesiącach. Ma ona na celu podnoszenie świadomości społecznej w zakresie krwiodawstwa. Akcja organizowana jest przez Narodowe Centrum Krwi oraz Regionalne Centra Krwi i Krwiodawstwa we współpracy z Football Academy. W tym roku krew zbierano już m.in. w Lesznie, Grudziądzu, Zawierciu, Opolu, Radomiu. Teraz przyszedł czas na Lubaczów. – Bądź bohaterem dla swojej pociechy, oddaj krew i pomóż innym! – zachęcają do udziału w pierwszej takiej akcji w naszym regionie organizatorzy. Do podzielenia się najcenniejszym darem zachęcać będzie także maskotka Lemur Julek, która w sobotę pojawi się na murawie stadionu. Krew będzie można oddać w godz. 09:00-14:00 przy Stadionie MOSiR w Lubaczowie (ul. Sportowa).

Podczas pikniku przewidzianych jest mnóstwo atrakcji m.in.: pokaz wozów strażackich i sprzętu policyjnego, trening pokazowy Football Baby, trening Goalkeepers Academy, a także pokaz Zumba Kids. Rozegrane zostaną mecze Rodzic-Dziecko. Dodatkowo dostępne będą dmuchańce, wziąć będzie można udział w licznych zabawach, konkursach, grach, loterii. Na najmłodszych czekać będą bańki mydlane, wata cukrowa, nie zabraknie malowania twarzy i mnóstwa innych atrakcji.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here