Bezpłatne badania stóp i kolan u dzieci raz jeszcze w Lubaczowie

0

Firma EuroSłuch Plus Med Lubaczów po raz kolejny zaprasza na bezpłatne badania stóp i kolan u dzieci, które odbędą się w najbliższy czwartek 24 sierpnia.

Wychodząc na przeciw sporemu zainteresowaniu bezpłatnymi badaniami stóp i kolan u dzieci, organizatorzy zapraszają w czwartek 24 sierpnia br. na kolejną edycję tej akcji profilaktycznej.

Badanie stóp i kolan u dzieci, które po raz kolejny w Lubaczowie organizuje firma EuroSłuch Plus Med, ma charakter profilaktyczny i nakierowane jest na zwiększenie świadomości rodziców na temat problemu wad postawy. Przeprowadzi je fizjoterapeuta z dużym doświadczeniem. Na badanie warto się wybrać, bo jest ono bezpłatne, a większość wad postawy u dzieci, szczególnie w ich wczesnej fazie, nie jest widoczna dla rodziców. Badanie może zdiagnozować jedną z najczęściej występujących wad, takich jak: koślawość stóp, koślawość kolan, płaskostopie podłużne czy szpotawość stóp i kolan. W przypadku zdiagnozowania jednej z wad, specjalista doradzi jakie podjąć kroki, by działania ją wyeliminować.

Badania odbędą się w firmie EuroSłuch Plus Med, w piwnicach Przychodni Zdrowia przy ulicy Kopernika w Lubaczowie.

Warto się na nie zapisać nieco wcześniej, bo liczba dzieci, które z nich skorzysta jest ograniczona.

Zapisy:
Sklep Medyczny EUROSŁUCH PLUS MED
UL. Kopernika 1/6 (budynek Przychodni), Lubaczów
TEL. 16 632 28 45 (ZAPISY)

Informacja nadesłana.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here