MIĘDZYPAŃSTWOWY MECZ BOKSERSKI KOBIET POLSKA - UKRAINA - JUŻ 29 WRZEŚNIA W LUBACZOWIE!

The Recidivist nagrodzony na największej imprezie motocyklowej świata

 · 14 sierpnia 2017 o 11:15 · 1 komentarz · czas czytania: 2 minutes

The Recidivist – motocykl firmy Game Over Cycles zdobył kolejną nagrodę. Tym razem zwyciężył w kategorii „Niezwykły” w konkursie Rat’s Hole Custom Bike Show zorganizowanym podczas zlotu Sturgis Motorcycle Rally w USA.

Fot. GOC

– Jesteśmy dumni, że podczas pierwszego pokazu naszego motocykla w Ameryce, jako pierwsza firma z Polski, zostaliśmy nagrodzeni pierwszym miejscem w tak prestiżowej imprezie – skomentował osiągnięcie swojej firmy Stanisław Myszkowski, założyciel i właściciel GOC.

 

„Zlot w Sturgis i konkurs Rat’s Hole to legendy. Największa impreza motocyklowa świata i prestiżowy konkurs customowy organizowany w kolebce customizingu, czyli USA. Miasteczko, które ma niecałe 7 tysięcy mieszkańców, raz w roku zmienia się w motocyklową stolicę świata, do której ściągają setki tysięcy motocyklistów oraz najważniejsze media i osoby z branży. Według danych organizatorów w 2016 roku w imprezie wzięło udział ponad 448 000 osób.

Przypomnijmy, że The Recidivist to pierwszy w historii motocykl pokryty prawdziwymi tatuażami. Maszyna zaskakuje także swoją konstrukcją, której samo przednie zawieszenie składa się z prawie dwustu elementów. W motocyklu widać zarazem ogromną dbałość o każdy detal, ale również o jego spójność tematyczną i konstrukcyjną. The Recidivist wcześniej został doceniony m.in. na Custom Bike Show w NiemczechWrocławskich Mistrzostwach Motocykli Custom, czy Mistrzostwach Polski Motocykli Customowych 2015 organizowanych w ramach Poznań Motor Show. Motocykle od Game Over Cycles gościły także w studio Dzień Dobry TVN oraz na okładkach wielu branżowych magazynów na całym świecie.

Maszyna, która miała swoją premierę w 2014 roku, została w Sturgis po raz pierwszy zaprezentowana i przybyła do Ameryki wraz z nowym elementem konstrukcji, w całości wytatuowanym koszem, który w USA miał swoją światową premierę.

The Recidivist wraz z koszem przez kilka najbliższych tygodni przebywać będzie w USA, gdyż ekipa GOC została zaproszona przez Muzeum Harley-Davidsona w  Milwaukee do udziału w Labour Day Weekend Rally, głównej imprezie motocyklowej organizowanej co roku w Muzeum. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 sierpnia – 3 września 2017 roku. Przez cały okres trwania imprezy motocykl będzie wystawiony w Salonie Sztuki Kultury Customwej oraz Tatużu,  a 3 września dodatkowo weźmie udział w H-D Museum Custom Bike Show.

FOT. PATRYK OGORZAŁEK / POGOIMAGES.COM

elubaczow.com, AH, GOC


ZOBACZ TAKŻE INNE ARTYKUŁY!

-------
Podobne wpisy:
Zobacz film z otwarcia salonu GOC Harley Davidson Rzeszów
Tak wygląda salon Harleya Davidsona i GOC w Rzeszowie [ZDJĘCIA]
Hard Rock Cafe Bike od Game Over Cycles nagrodzony we Włoszech

REKLAMA


Portal elubaczow.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.
Redakcja portalu zastrzega sobie jednak możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisów naruszających Regulamin. Więcej informacji w Regulaminie forum. Jeśli uważasz, że któryś komentarz narusza Regulamin, czyjeś dobre imię, powinien być usunięty z innych powodów lub został niesłusznie usunięty - napisz do nas na redakcja@elubaczow.com


Komentarze (1)
Tomasz 16.08.2017 ~ 10:24:14
IP: 80.87.**.**

Wielkie gratulacje!!!

Zostaw komentarzmistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania: BMW – „Bo Mogę Więcej”

Mistrzowie parkowania: W „Zetesie” też mają swoich mistrzów

Mistrzowie parkowania: Taki mały a tak dużo potrafi!

REKLAMA

video

Piknik Kawaleryjsko-Wojskowy [NASZA FOTORELACJA]

TVP Rzeszów: W Gorajcu powstała niezwykła galeria

WIELKI FINAŁ Festiwalu Dziedzictwa Kresów [ZDJĘCIA, FILM]

fotorelacje

Obchody 78. rocznicy „Bitwy pod Oleszycami” [FOTORELACJA]

IX Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego – Lubaczów 2017

III Festiwal Tradycji i Kuchni Myśliwskiej w Krowicy Samej

Obchody 78. rocznicy nalotu na stację kolejową w Werchracie

Poczuj smak wielokulturowości – za nami polsko-ukraińska wymiany młodzieży

„Wesele” na lubaczowskim Rynku