The Recidivist nagrodzony na największej imprezie motocyklowej świata

1

The Recidivist – motocykl firmy Game Over Cycles zdobył kolejną nagrodę. Tym razem zwyciężył w kategorii „Niezwykły” w konkursie Rat’s Hole Custom Bike Show zorganizowanym podczas zlotu Sturgis Motorcycle Rally w USA.

Fot. GOC

– Jesteśmy dumni, że podczas pierwszego pokazu naszego motocykla w Ameryce, jako pierwsza firma z Polski, zostaliśmy nagrodzeni pierwszym miejscem w tak prestiżowej imprezie – skomentował osiągnięcie swojej firmy Stanisław Myszkowski, założyciel i właściciel GOC.

 

„Zlot w Sturgis i konkurs Rat’s Hole to legendy. Największa impreza motocyklowa świata i prestiżowy konkurs customowy organizowany w kolebce customizingu, czyli USA. Miasteczko, które ma niecałe 7 tysięcy mieszkańców, raz w roku zmienia się w motocyklową stolicę świata, do której ściągają setki tysięcy motocyklistów oraz najważniejsze media i osoby z branży. Według danych organizatorów w 2016 roku w imprezie wzięło udział ponad 448 000 osób.

Przypomnijmy, że The Recidivist to pierwszy w historii motocykl pokryty prawdziwymi tatuażami. Maszyna zaskakuje także swoją konstrukcją, której samo przednie zawieszenie składa się z prawie dwustu elementów. W motocyklu widać zarazem ogromną dbałość o każdy detal, ale również o jego spójność tematyczną i konstrukcyjną. The Recidivist wcześniej został doceniony m.in. na Custom Bike Show w NiemczechWrocławskich Mistrzostwach Motocykli Custom, czy Mistrzostwach Polski Motocykli Customowych 2015 organizowanych w ramach Poznań Motor Show. Motocykle od Game Over Cycles gościły także w studio Dzień Dobry TVN oraz na okładkach wielu branżowych magazynów na całym świecie.

Maszyna, która miała swoją premierę w 2014 roku, została w Sturgis po raz pierwszy zaprezentowana i przybyła do Ameryki wraz z nowym elementem konstrukcji, w całości wytatuowanym koszem, który w USA miał swoją światową premierę.

The Recidivist wraz z koszem przez kilka najbliższych tygodni przebywać będzie w USA, gdyż ekipa GOC została zaproszona przez Muzeum Harley-Davidsona w  Milwaukee do udziału w Labour Day Weekend Rally, głównej imprezie motocyklowej organizowanej co roku w Muzeum. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 sierpnia – 3 września 2017 roku. Przez cały okres trwania imprezy motocykl będzie wystawiony w Salonie Sztuki Kultury Customwej oraz Tatużu,  a 3 września dodatkowo weźmie udział w H-D Museum Custom Bike Show.

FOT. PATRYK OGORZAŁEK / POGOIMAGES.COM

elubaczow.com, AH, GOC

reklama
Ten baner wyświetlono 2 629 622 razy.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here