The Recidivist nagrodzony na największej imprezie motocyklowej świata

 · 14 sierpnia 2017 o 11:15 · 1 komentarz · czas czytania: 2 minutes

The Recidivist – motocykl firmy Game Over Cycles zdobył kolejną nagrodę. Tym razem zwyciężył w kategorii „Niezwykły” w konkursie Rat’s Hole Custom Bike Show zorganizowanym podczas zlotu Sturgis Motorcycle Rally w USA.

Fot. GOC

– Jesteśmy dumni, że podczas pierwszego pokazu naszego motocykla w Ameryce, jako pierwsza firma z Polski, zostaliśmy nagrodzeni pierwszym miejscem w tak prestiżowej imprezie – skomentował osiągnięcie swojej firmy Stanisław Myszkowski, założyciel i właściciel GOC.

 

„Zlot w Sturgis i konkurs Rat’s Hole to legendy. Największa impreza motocyklowa świata i prestiżowy konkurs customowy organizowany w kolebce customizingu, czyli USA. Miasteczko, które ma niecałe 7 tysięcy mieszkańców, raz w roku zmienia się w motocyklową stolicę świata, do której ściągają setki tysięcy motocyklistów oraz najważniejsze media i osoby z branży. Według danych organizatorów w 2016 roku w imprezie wzięło udział ponad 448 000 osób.

Przypomnijmy, że The Recidivist to pierwszy w historii motocykl pokryty prawdziwymi tatuażami. Maszyna zaskakuje także swoją konstrukcją, której samo przednie zawieszenie składa się z prawie dwustu elementów. W motocyklu widać zarazem ogromną dbałość o każdy detal, ale również o jego spójność tematyczną i konstrukcyjną. The Recidivist wcześniej został doceniony m.in. na Custom Bike Show w NiemczechWrocławskich Mistrzostwach Motocykli Custom, czy Mistrzostwach Polski Motocykli Customowych 2015 organizowanych w ramach Poznań Motor Show. Motocykle od Game Over Cycles gościły także w studio Dzień Dobry TVN oraz na okładkach wielu branżowych magazynów na całym świecie.

Maszyna, która miała swoją premierę w 2014 roku, została w Sturgis po raz pierwszy zaprezentowana i przybyła do Ameryki wraz z nowym elementem konstrukcji, w całości wytatuowanym koszem, który w USA miał swoją światową premierę.

The Recidivist wraz z koszem przez kilka najbliższych tygodni przebywać będzie w USA, gdyż ekipa GOC została zaproszona przez Muzeum Harley-Davidsona w  Milwaukee do udziału w Labour Day Weekend Rally, głównej imprezie motocyklowej organizowanej co roku w Muzeum. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 sierpnia – 3 września 2017 roku. Przez cały okres trwania imprezy motocykl będzie wystawiony w Salonie Sztuki Kultury Customwej oraz Tatużu,  a 3 września dodatkowo weźmie udział w H-D Museum Custom Bike Show.

FOT. PATRYK OGORZAŁEK / POGOIMAGES.COM

elubaczow.com, AH, GOC


ZOBACZ TAKŻE INNE ARTYKUŁY!

-------
Podobne wpisy:
Nowa mroczna maszyna od Game Over Cycles – VIDEO
Zobacz film z otwarcia salonu GOC Harley Davidson Rzeszów
Tak wygląda salon Harleya Davidsona i GOC w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

REKLAMA


Portal elubaczow.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.
Redakcja portalu zastrzega sobie jednak możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisów naruszających Regulamin. Więcej informacji w Regulaminie forum. Jeśli uważasz, że któryś komentarz narusza Regulamin, czyjeś dobre imię, powinien być usunięty z innych powodów lub został niesłusznie usunięty - napisz do nas na redakcja@elubaczow.com


Komentarze (1)
Tomasz 16.08.2017 ~ 10:24:14
IP: 80.87.**.**

Wielkie gratulacje!!!

Zostaw komentarzmistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania: Efekt nieudanej koperty

Mistrzowie parkowania: Bezpieczne przejście do auta?

Mistrzowie parkowania: Zakręcony kierwoca

REKLAMA

video

Marszałek Kuchciński na Festiwalu Patriotycznym w Lubaczowie

110 lat Banku Spółdzielczego w Lubaczowie – zobaczcie film

Nowa mroczna maszyna od Game Over Cycles – VIDEO

fotorelacje

70 lat Klubu Sportowego Victoria Stary Dzików [ZDJĘCIA Z GALI]

W Baszni Dolnej mają przedszkole na miarę XXI wieku [ZDJĘCIA]

Za nami III Transgraniczne Forum Turystyki Kulturowej [ZDJĘCIA]

Marszałek Kuchciński na Festiwalu Patriotycznym w Lubaczowie

Bossa Nova Band z koncertem w PSM w Lubaczowie [GALERIA]

Zaprószenie ognia w Lubaczowie, trzy osoby podtrute [ZDJĘCIA]

X